תמיכת מחשוב

אבטחת מידע, גם לעסקים קטנים

 הטענה הרווחת בקרב בעלי עסקים קטנים היא כי מדובר בעסק קטן ללא אוייבים ולכן אין להשקיע בתחום אבטחת מידע. אותה הטענה אינה עומדת בבד בבד כאשר מתרחשות התקפות סייבר בחברות קטנות. אולם בשנה האחרונה, חל שינוי במסגרתו הכנסת חייבה את בעלי העסקים הקטנים בתקנות אבטחת מידע.

  חשיבות אבטחת המידע

מלבד פרטים חסויים אותם אנו מאחסנים על שרתי החברה ישנו לא מעט חומר אשר יש לאחסן על מנת להימנע מהתקפת סייבר. אותו חומר עשוי להיות המסמכים עליהם אנו עובדים מדי יום וקבצי תמונות.

דמיינו את הסיטואציה הבאה: מה היה קורה אילו נכנסתם למשרד וגיליתם כי כל החומר עליו עבדתם מוצפן ואי אפשר לפתוח את הקבצים. אמנם זה עשוי להישמע כמו תסריט של סרט הוליוודי, אך העובדות מראות אחרת – למעלה מ90% מהחברות הקטנות אינן מעסיקות צוות it  המספק שירותי אבטחת מידע.

 על החברה להבין מהם מקורות הגישה לעסק

על מנת לאבטח את העסק  בצורה המקצועית ביותר, גם כאשר מדובר על עסק קטן  חברת שירותי מחשוב צריכה להבין את מקורות הגישה לעסק. מרבית הפריצות והתקפות הסייבר מתרחשות באמצעות האינטרנט ודרכי הפריצה מגוונות מאד- באמצעות דואל אלקטרוני המכיל תמונה או קובץ, כאשר מרבית הדואל יגיע מכתובת הנראית מוכרת או ישלח בשמו של אדם מוכר.

מה כוללת מערכת פתרונות אבטחה

מערכת חומת אש   – firewall

בדומה לעסקים גדולים, גם עסקים קטנים מותקפים וזקוקים להגנה. הדרך הטובה ביותר לשמירה על רמת אבטחה היא הטמעת מערכת חומת אש המספקת הגנה ומאפשרת אפשרות להתחבר מרחוק למשרד.

 תכנון מדיניות אבטחת מידע

גם עסקים קטנים נדרשים להשקיע מחשבה בתכנון מדיניות של אבטחת מידע במסגרת מוגדרים כללים עבור ציבור העובדים במטרה להתמודד עם סיכוני אבטחת מידע.

 הטעמת מערכת אנטי וירוס

צוות המומחים בחברתנו Elpc Networks מומחה בהטמעת מערכת אנטי וירוס אשר מספקת אמצעי הגנה מתקדם נגד איומים ללא פגיעה בביצועים של המחשב תוך קבלת הגנה מלאה.

חברתנו הינה חברה המספקת פתרונות מחשוב לעסקים וארגונים, לחברתנו היכרות רבת שנים עם המערכות בישראל ומטרתנו היא לגרום לעסקים קטנים לצמוח ולשפר את התהליכים בארגון באמצעות אבטחת מידע.


נשמח לשמוע ממכם *5809 | תמיד אפשר גם להשאיר פרטים

מי אנחנו

חברת ELPC™ NETWORKS, הינה חברה המתמחה במתן שרותי מחשוב, ייעוץ והקמת תשתיות IT, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן, הקמת מערכי מחשוב ותקשורת, מתן שירותי מחשוב למגזר העסקי והמוסדי, הקמה וניהול תשתיות תקשורת.  מקצועיות, עמידה ביעדים, זמינות, אנושיות. כל אילו ועוד מלווים אותנו ביום יום בעבודה השוטפת מול לקוחות, מנהלי פרוייקטים, קבלנים, בעלי חברות ועוד. חברת™  ELPC, הוקמה בשנת 2013, במטרה לשנות את תפיסת השירות ולחתור להיות מובילה בשוק ה-IT בישראל.

שרותי מחשוב לעסקים

שרותי ענן לעסקים

אבטחת מידע

שרותי מחשוב

מייל ראשי: [email protected]

מייל תמיכה: [email protected]

הנהלת חשבונות: [email protected]

משרד: 072-2451400

פקס: 077-6705400

מוזמנים לבקר: העבודה 7, ראש העין

כל הזכויות שמורות אל.פי.סי מערכות תקשורת  Elpc Networks  ©

שרותי מחשוב

תשתיות תקשורת

הגנת המידע

הצהרת פרטיות

Design By Elpc Networks

צרו קשר להתאמת פתרון ושירות IT מקיף