הגנה על רשת ארגונית

התמקד בעסק וביעדים שלך, אנו נעשה את השאר.

עובדים בארגונים נחשפים למידע רב החל ממידע רפואי ועד מידע עסקי. אם לא ניתן להם לגשת למידע הרי שהדבר עשוי להיחשב לגישה לא מורשית. אותם איומים נחשבים למגוונים ומושפעים מצוות העובדים בארגון, על ידי הוצאת מסמכים רגישים או העתקת תוכן למסמך רגיש. האיומים עשויים להשפיע רבות על הארגון ולכן חשוב מאד להגן על הרשת הארגונית. ארגונים רבים מגלים קושי רב לעכל את העובדה כי עליהם להתמודד עם אתגרי סייבר ואינם מסתיימים רק בהטמעה של מוצרי תוכנה שונים או תוכנה של אבטחת מידע, אלא מצריכה מהם לבחון היטב את הדרכים השונות הנדרשות על מנת לספק הגנה לארגון. חוסר הבנה של ארגונים עשוי להתרחש מהסיבה כי מקבלי ההחלטות בארגון מנסים לזהות את המכשול תוך התמקדות בפתרונות טכנולוגיים ופוסחים מעל מרחב בעיות שונות.

תמיכה מצד ההנהלה

על העומדים בראש הארגון להעלות את נושא האבטחה לסדר העדיפויות שלהם. הדבר צריך להיעשות במסגרת תוכנית  לניהול סיכונים תוך השקעת משאבים רבים לנושא. ללא העלייה של נושא אבטחת המידע יהיה קשה מאד לקבל את התמיכה של חברה מקצועית בתחום אשר יש ביכולתה את הכלים המתאימים להגן על הארגון.

צורך להגדיר את המדיניות

ההתמודדות עם אתגרי סייבר הינה התמודדות דומה לניהול קרב- בשני המקרים יש לזהות מצב תוך מיקוד המשאבים ויכולות זיהוי אתגרי הסייבר תוך החלטה על פעולה חלופה. אותם איומים נמצאים בתחום ניהול סיכונים ומוגדרים כאיומים המהווים סכנה ממשית על הארגון. בשנים האחרונות בשל האיומים הרבים יש הטוענים כי מדובר באחד האיומים הגדולים ביותר לאנושות ואף יש מי שמרחיק לכת  וטוען כי במלחמה הבאה נראה מדינות משותקות בשל מתקפת סייבר.

מתמודדים עם האתגר

חברתנו הינה חברה מנוסה בתחום הגנת רשת ארגונית וביכולתנו לספק כלים רבים על מנת להגן על הארגון שלכם. ביכולת העובדים בחברתנו לזהות את הבעיות והאתגרים אשר הארגון עומד. חברתנו הינה חברה ותיקה אשר ביכולתה להתמודד עם האתגר ולספק שירות ברמה גבוהה למגוון רחב של ארגונים על מנת להשיב עבורכם את הבטחון.