הקמת עסק חדש

behind the scenes at beyond

אם אתם מחפשים להשכיר משרד או לקנות משרד חדש אתם בטח צריכים ייעוץ מחשוב. למעשה, בהגעת המחשב על הקמת עסק – צריך לעלות נושא המחשוב כמרכיב עיקרי המערכת העסקית. לטובת זה תצטרכו ייעוץ או חברה מייעצת, כזו שתספק לכם תשובות אמיתיות לגבי עתיד החברה שלכם. ייעוץ שיתחשב בתקציב, בצורך שלכם ובראייה לטווח רחוק – מתוך הסתכלות אוביקטיבית.

Elpc Networks מתמחים בייעוץ והקמת מערכי מחשוב לעסקים חדשים או שדרוג עסקים קיימים. פריסת תשתיות תקשורת, הקמת מערכי ענן ווירטואליזציה, הטמעת מערך אבטחת מידע וסייבר, תשתיות בינלאומיות, אינטרנט, רכש מחשוב ותכנן מערכת הIT. 

הקמת עסק חדש מלווה בהמון התלבטויות ,אחד הנושאים העיקריים הוא נושא המחשוב.

וודאי שאלתם את עצמכם כמה מהשאלות הבאות לאחרונה


חברתינו בעלת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי נסיון רב שנים בשטח ובעלי ההסמכות הקלוונטיות. החברה מתמחה ובעלת נסיון רב בהקמת עסקי חדשים ונותנת שירותי ייעוץ, תכנון, ליווי, מכירה, הקמה,  התקנה ותמיכה של מערכות מחשוב. כמו כן עבודה אל מול גורמי חוץ כגון ארכיטקטים, אדריכלים ושלל אנשי מקצוע בכדי להגיע לתיאום מירבי והפקת המיטב מהפרוייקט. חשוב לנו במיוחד להמליץ  ולהכווין אותך בדרך הנכונה להקמת שרת חדש, מיקום התקשורת או האינטרנט האלחוטי, הקמת השרתים, בניית חדר התקשורת או מקסום התועלת מול העלות. במספר פגישות ייעוץ תקבלו את כל המידע הדרוש לקבלת ההחלטות הנכונות לביצוע פרויקטים מסוג זה בצורה הטובה ביותר לעסק שלך ובמחיר המשתלם ביותר.

אנו שותפים ומשווקים מורשים של שלל החברות המובילות במשק ואיננו מספקין רק נישה ספציפית של מוצרים.

הקמת עסק חדש, לא חייבת להיות מסובכת כל כך, כשאתם בידיים טובות.