הקמת שרת

צוות שלם מאחורייך

הקמת שרת חדש או החלפת שרת ישן מלווה בהרבה התלבטויות מצד הלקוח

כיום ישנם מגוון רחב של שרתים שמיועדים לשימוש עסקי כמו למשל שרת הדפסה שמרכז את עבודות ההדפסה ומנתב אותן למדפסת הרשת, שרת קבצים שתפקידו לאחסן מידע רב עבור המחשבים השונים שמחוברים לרשת וכמובן שרת דואר אלקטרוני שתפקידו לרכז את כל תכתובות המייל הפנים והחוץ עסקיות. בנוסף ישנם שרתי פרוקסי, שרתי יישומים, שרתי  DNS ועוד. השרתים השונים נבדלים זה מזה באיכות הביצועים, ביכולות העיבוד ובנפח האחסון, במהירות התגובה והפעולה שלהם ובאלמנטים נוספים הבאים לידי ביטוי כמובן בעלות הכוללת שלהם. השרתים העסקיים מאפשרים לפקח על כל פעולה ופעולה שמתבצעת ברשת המחשבים, לנהל את המידע בצורה ומוצלחת, לתרום להתנהלות עסקית יעילה יותר ולחסוך עלויות רבות.

השרת עובד ללא הפסקה יום ולילה בלי הפסקה ולעיתים שרתים קורסים תחת העומס ומפסיקים לתפקד לפתע, לכן חשוב לבחור שרת חזק ואמין אשר יתפקד לאורך זמן. כמו כן, דרישות החומרה עבור השרת צריכות להיות מתאימות לסוג השימוש באתר.

לדוגמא, אם אתם מארחים שרת אינטרנט, צריך לקחת בחשבון שמהירות המעבד היא פחות חשובה, אך יהיה צורך בזיכרון גדול. אך אם על השרת ירוצו אפליקציות כבדות, יהיה צורך ביותר ממעבד יחיד ובזיכרון RAM  גדול, זאת בכדי שזרימת המידע תהיה חלקה ומהירה. מהנדסי מערכות השרתים שלנו ישמחו לייעץ לך בכל שאלה בנושאים הקשורים ל-הקמת שרת חדש ובמיוחד להמליץ לך על הדרך הנכונה להקמת שרת חדש או החלפת שרת קיים.

בפגישות ייעוץ, תקבלו את כל המידע הדרוש לקבלת ההחלטות הנכונות לביצוע פרויקטים מסוג זה בצורה הטובה ביותר לעסק שלך ובמחיר המשתלם ביותר.

בעידן המודרני, כל עסק באשר הוא נאלץ להתמודד עם כמויות מידע גדולות שנראה שמשנה לשנה רק הולכות ומתרחבות. לא לחינם מכונה העידן בו אנחנו חיים: "עידן המידע". אם בעבר ניתן היה להסתפק במחשבים אישיים כדי להתמודד עם כמויות המידע העסקי, הרי שהיום ברוב העסקים המודרניים מוחזק שרת מרכזי אחד לפחות שמספק שירותים לשאר המחשבים בעסק. מאחר ודרישות הגיבוי, הזמינות, השרידות והעיבוד הנדרשות מן השרת גבוהות יותר מאשר אלו הנדרשות ממחשב שולחני רגילשרת עסקי הוא יקר יותר ויש להתייחס אליו בצורה מיוחדת.

חברתינו מתמחה בהתאמה ,מכירה והתקנה של שרתים חדשים לסטארטאפים ולארגונים בכל הגדלים. צרו קשר , נשמח לשמוע ממכם!