החזון עליך, ההגשמה עלינו

מסלולי השירות שלנו

מתחייבים לשמור על מקצועיות, תקינות מערך המחשוב והמשכיות עסקית, ע”י מתן שירות אבסולוטי ומוקפד.היום, כאשר לעסקים ישנו הצורך ההולך וגובר במערכות מחשוב ותקשורת מתקדמים ומאובטחים, שירותי מחשוב לעסקים זמינים ומקצועיים הפכו להכרח. אנו מעמידים לרשותכם צוות ומומחים הכולל: מוקד תמיכה טכנית, צוות טכנאי מחשבים בפריסה ארצית, מחלקת פרוייקטים , מחלקת מכירות, מחלקת SYSTEM ותקשורת בזמינות גבוהה. כמו כן אנו מצויידים במערכות מחשוב וניתור מהמתקדמות בשוק, כל זאת ועוד בכדי לספק לכם שירות זמין,מקצועי מאובטח ומהיר לעסק . אנו יושבים בראש העיו (מוזמנים לקפה ועוגה) ופרוסים בכל הארץ לתת לכם שירות

IT 360 - ריטיינר מלא / שעתי

חבילת שירות מקיפה, אשר נותנת פתרון ניתור, אבטחת מידע,גיבוי, תחזוקה, ותמיכת מחשוב לתחנות הקצה ושרתים מרחוק או בבית הלקוח. חבילת מחשוב לעסק מושלמת עבור עסקים בינוניים ומעלה אשר רוצים לשכוח מתקלות מחשוב ולקבל שירות מלא,מקיף בתשלום קבוע ללא הפתעות בסוף החודש.

בנק שעות

חבילת שירות אשר נותנת מענה לתקלות, קריאות או צרכי החברה על בסיס שעתי ובמידת הצורך, בהתחברות מרחוק או בבית הלקוח.חבילת מחשוב לעסק מושלמת עבור עסקים אשר לא צורכים שירות או עסקים קטנים אשר לא צריכים שירות קבוע אבל רוצים לקבל תמיכה מקצועית כמו בחברות הגדולות.

שירותי IT

סיוע למחלקת IT קיימת בחברה

חבילת שירות אשר נותנת ללקוח פתרון של מתן שירות, תחזוקה, תמיכה, אבטחת מידע וניתור בהשתלטות מרחוק ובאופן מיידי.חבילת מחשוב לעסק מושלמת עבור עסקים אשר רוב מערך המחשוב שלהם נמצא בענן ואין חומרה פיזית במשרד. שירות בהשתלטות אשר יתן מענה מיידי מרחוק לכל תרחיש ותקלה.

שירותי מומחה

צוות מומחים אשר מספק שירותי ייעוץ, ליווי פרוייקטים, הכוונה, תכנון והקמת מערכי מחשוב לחברות קיימות ועסקים בהקמה.חבילת מחשוב לעסק מושלמת עבור עסקים אשר צריכים שירותים מיוחדים של סיסטם או IT אותם לא יכולים לקבל בתוך החברה. חברות אשר עוברות משרדים וצריכות שירותי ליווי וייעוץ או הקמת עסק חדש.