תיבות המייל של העסק מוצפת בדואר זבל?
העובדים מבזבזים זמן יקר על מיון ומחיקת ספאם?
חושש מתקלות בעקבות וירוסים ופריצות לשרת הארגוני?

שירות חסימת דואר זבל ווירוסים מסייע בהתמודדות מול התופעה ההולכת וגדלה של "דואר זבל". השירות נותן פתרון לבעיות העיקריות הנובעות מהן התופעתן והן – "בזבוז" של נפח תיבה, חשיפה לתכנים בלתי ראויים, קושי בהבחנה בין דואר רצוי לבין דואר זבל וכמובן בזבוז של זמן יקר. השירות מקטין את הסיכוי להיכנס לרשימות שחורות ולהיחסם בפני שליחת מיילים לכתובות אחרות.

שירות מייל ריליי במחשוב הענן – שירות סינון דואר לשרתים!

 

כי הזמן שלך חשוב!

הספאם מציף את התיבה שלך ושל עובדיך ומאריך את זמן ההורדה של המיילים. כל דואר זבל שמגיע לתיבת המייל גוזל מהנמען מספר שניות ותשומת לב עד שהוא מזהה אותו כספאם ומוחק אותו. במידה והדואר זבל מכיל לינקים או תמונות מצורפות, הם עשויים לגזול אפילו זמן נוסף ולהכיל סיכונים למחשב ולרשת הארגונית כולה! כאשר מחשב של עובד נדבק בוירוס נוצר נזק בשעות עבודה עקב חוסר יכולתו לעבוד, שלא לדבר על הנזק שנגרם כאשר שרת הדואר הארגוני מושבת עקב וירוס/ פריצה/ התקפה מבחוץ. מיילים שאבדו עקב פרקי זמן שבהם שרת הדואר הפנים-ארגוני לא היה זמין מהווים פרקים של "חוסר הכרה" בתודעה הארגונית.

הטכנולוגיה שלנו שומרת על העסק שלך!

מנועי אנטי-ספאם משולבים

מעל ל-10 מנועי סינון שונים פועלים יחד ומספקים מעל 99% זיהוי, עם זיהוי-כוזב קרוב לאפס. חלק מהמנועים מבוססים על זיהוי בזמן אמת (למשל RBLs) וחלקם על טכנולוגיה האוריסטית.משתמש הקצה או האחראי על שירות סינון הדואר יכולים לנהל את הסינון על ידי התחברות לממשק הסינון והתאמתו לדרישותיהם או באמצעות הדו"חות הקבועים.

הגנת אנטי-וירוס

שירות מייל ריליי של חברתנו כולל מנוע סינון וירוסים אשר מספק לדואר 100% הגנה בפני כל הוירוסים המוכרים. הודות לעדכונים קבועים ומהירים, המערכת מסוגלת לספק הגנה נגד וירוסים חדשים והתפרצויות חדשות. מנוע סינון הוירוסים יכול להחליף בקלות מנועים אחרים או להתווסף אליהם וליצור שכבה נוספת של זיהוי והגנה.