תמיכת מחשוב לעסקים

טכנאי מחשבים בראשון לציון

 

אנחנו כאן בשבילכם (טכנאי מחשבים בראשון לציון) ! אם גם אתם נתקלתם בסיטואציה בה המחשב שלכם לא עובד ואתם על סף התמוטטות, השורות הבאות מיועדות עבורכם. חברת Elpc Networks הינה חברה מובילה בתחום המכירה, השירות והתיקון של מחשבים ניידים ונייחים כאחד ותמיכת רשתות תקשורת וסיסטם. לנו יש את הידע, המכשור, הצוות והרצון לתקן לכם את המחשב ולהחזיר אותו לחיים לתקן לכם את השרת,הרשת וכלל המחשוב במשרד. אז אל חשש כל שאתם צריכים לעשות הוא להזמין טכנאי מחשבים של חברת  Elpc Networks ואתם בידיים טובות. אין צורך לחפש טכנאי מחשבים בראשון לציוןכאשר יש לכם את טכנאי המחשבים המעולים של Elpc Networks.

מחפשים טכנאי חשבים בראשון לציון?

בדרך כלל כאשר אנשים מחפשים טכנאי מחשבים בראשון לציון או בכל עיר אחרת הם נכנסים למנוע החיפוש כדי לחפש מעבדת שירות מחשבים קרובה. אולם אין שום סיבה שאתם תבזבזו זמן בחיפוש טכנאי מחשבים ראשון לציון, תבזבזו זמן יקר, משאבים נפשיים, דלק ואנרגיות בלקיחת המחשב לאותו טכנאי מחשבים בראשון לציון, כאשר יש לכם אופציה להזמין טכנאי של חברת Elpc Networks ישירות לעסקכם.

אתם צריכים טכנאי מחשבים בראשון לציון שיגיע ישירות לעסקכם או ביתכם, תוך זמן קצר ויבצע את תיקון המחשב במהירות ויעלות. אנו בחברת  Elpc Networks מספקים שירות זה יחד עם שירות של תיקון המחשב באמצעות השתלטות עליו מרחוק. האופציה הראשונה, של הזמת טכנאי עד הבית  מצריכה מכם בסך הכל להרים את הטלפון, לחייג לחברה ולהזמין את השירות. תוך זמן קצר יגיע טכנאי שלנו לבצע הערכה של מצב המחשב או הרשת, בדיקה של התקנה, ייתן הצעת מחיר במקום ואף יתקן את המחשב בביתכם. עם שירות כל כך אדיב, אמין, מקצועי ויעיל אין לכם סיבה לחפש טכנאי מחשבים בראשון לציון, כאשר הטובים ביותר נמצאים בחברת  Elpc Networks.

השתלטות על המחשב מרחוק – טכנאי מחשבים בראשון לציון

אופציה נוספת לתיקון המחשב שלכם שגם היא אינה כרוכה ביציאה מהבית או המשרד היא התקנה של תוכנה המאפשרת השתלטות של טכנאי מחשבים על המחשב שלכם מרחוק. כך יוכל הטכנאי לאתר את הבעיה, לפתור אותה וכל זה מרחוק ובקלות. היתרון עבורכם הוא שאתם לא צריכים לחכות לטכנאי, לא צריכים לקחת את המחשב למעבדה, לחכות בתור, למצוא חניה ולבזבז דלק.

שירותי המחשוב של  Elpc Networks נותנת לכם מגוון רחב של פתרונות ושירותים,אשר מתאימים לכל בית עסק. חברתינו מכילה טכנאים ואנשי שירות מהטובים בשוק , בעלי הסמכות מחשוב רלוונטיות. כמו כן אנו נותנים שירותים כגון : הקמת מערכי מחשוב,תשתיות תקשורת,מצלמות אבטחה,אבטחת מידע,הקמת אתרי אינטרנט שירותי סיסטם והקמת שרתים ותקשורת.

 

אנו נדאג לשקט של העסק שלכם, בכל נושאי המחשוב. 

מי אנחנו

חברת ELPC NETWORKS, הינה חברה המתמחה במתן שרותי מחשוב, ייעוץ והקמת תשתיות IT, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן, הקמת מערכי מחשוב ותקשורת, מתן שירותי מחשוב למגזר העסקי והמוסדי, הקמה וניהול תשתיות תקשורת.  מקצועיות, עמידה ביעדים, זמינות, אנושיות. כל אילו ועוד מלווים אותנו ביום יום בעבודה השוטפת מול לקוחות, מנהלי פרוייקטים, קבלנים, בעלי חברות ועוד. חברת™  ELPC, הוקמה בשנת 2013, במטרה לשנות את תפיסת השירות ולחתור להיות מובילה בשוק ה-IT בישראל.

שרותי מחשוב לעסקים

שרותי ענן לעסקים

אבטחת מידע

שרותי מחשוב

מייל ראשי: [email protected]

מייל תמיכה: [email protected]

הנהלת חשבונות: [email protected]

משרד: 072-2451400

פקס: 077-6705400

מוזמנים לבקר: העבודה 7, ראש העין

תשתיות תקשורת

שרותי מחשוב

כל הזכויות שמורות ל-Elpc Networks ©2019

הגנת המידע

הצהרת פרטיות

האתר נבנה ע"י Interpress

השאירו פרטיכם להתאמת פתרון IT מקיף