מחשוב ענן

מחשוב ענן הוא פתרון המתבסס על העיקרון שבעידן האינטרנט המהיר, אין משמעות למרחק בין המשתמש הסופי לבין השרת המריץ את השירות. אין זה משנה אם אני צורך את השירות במצרים והשרת יושב בבריטניה, ארצות הברית או יפן. המהירות שבה הנתונים מועברים "מצמצמת" את המרחק בין אנשים ומקומות ברחבי העולם. שירותים או מוצרים בתצורת ענן הם רבים ומגוונים. הנפוצים ביותר הם שירותי אחסון, תיבת דואר, שירותי תשתית וסביבות פיתוח.

ברוך הבא למשרד שלך בענן

נהלו את העסק שלכם מכל מקום בכל זמן ובסנכרון מלא. מהיום כבר לא צריך לקנות חומרה, תוכנה או לדאוג להתקנה או זמינות. מגוון שירותי הענן של Elpc Networks מהווים פתרון מאובטח, יציב ומהיר לניהול העסק שלך בענן בעלות חודשית קבועה וידועה מראש. שירותי מחשוב ענן מציעים את היתרונות הבאים: אין צורך ברכישת שרתים ורישיונות תוכנה, אין צורך בהעסקת אנשי IT ואבטחת מידע, אחסון מאובטח של מידע עסקי קריטי. מה זה מחשוב ענן? מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו. שירותי מחשוב ענן ELPC
  • אין צורך ברכישת שרתים ורישיונות תוכנה
  • אין צורך בעסקת אנשי IT
  • אחסון מאובטח של מידע עסקי קריטי
  • מאפייני פתרונות תמיד יענו על הצרכמים העסקיים הנוכחיים והעתידיים
  • למה לבזבז זמן וכסף כדי לרכוש שרתים ורישיונות, השתמשו בפתרונות המוכנים מראש עבור העסק כבר היום.

כמו לכל דבר בתחום ה-IT ישנן הרבה דרכים לניהול התהליכים במערכת המחשוב. בחברות רבות משתמשים בתוכנות גיבוי מקצועיות כאשר היתרון הגדול הוא יכולת ניהול ובקרה של הגיבויים. מומלץ לעבוד עם תוכנת גיבוי איכותית כדי לקבל תמונת מצב יומיומית ואיכות גיבויים גבוהה. מערכות נתונים המספקות יכולת ניהול ובקרה קיימות גם בגיבוי המקומי וגם במרוחק.

תוספת בטוחה לכל גיבוי קיים – הכרחי לעסק שלך.
גיבוי מחשבים, שרתים, דואר אלקטרוני ובסיסי נתונים של תוכנות יומיומיות.

החל מ-69 ש"ח בחודש  

צור לעצמך משרד וירטואלי תוך זמן קצר ובהשקעה נמוכה יותר.
חבילת משרד וירטואלי כוללת:
שולחן עבודה וירטואלי: תוכל לעבוד על מחשב משלך בכל מקום ולהנות ממפרט גבוה, אפליקציות אשר בשימושך, תוכנת אופיס ומייל.

שירות אירוח שרתים שיתופיים או ייעודיים לאתרי אינטרנט מבוססי לינוקס או ווינדוס.
בכל תצורת אירוח מקבל מנהל האתר גישה לממשק ניהול ידידותי C-Pשמקך, גיבוי יומי, אבטחת אתר וסטטיסטיקות.

צוות המומחים של Elpc Networks ישמח לסייע לכם בבחירת חבילת אופיס 365 האידיאלית עבורכם תוך התחשבות באופי הארגון ובצרכיו, כך שתוכלו להשתמש בכלי באופן היעיל ביותר בעלויות הנמוכות ביותר.

בין לקוחותינו

* כרגע ניתן להפיק מחירים ותצורות שרתים דרך האפליקציה, בקרוב המערכת המלאה תעלה לאויר. רוצים להקים את השרת שבניתם? צרו קשר ונקים לכם אותו בתוך דקות ! 072-2451400

הקם את השרת שלך באחת מחוות השרתים ברחבי העולם

אנו מספקים שרתים וירטואלים מבוססי SSD ומעבדי XEON GOLD. ב11 חוות שרתים בעולם, מערכי ופתרונות אחסון,קישוריות סניפים בארץ ובעולם, גלישה מוגנת מיבשות שונות, רשת תקשורת פרטית, מייל ארגוני בענן, גיבויים בענן, מערכות אבטחה מתקדמות ועוד במהירות ובמקצועיות.

מה זה מחשוב ענן?

מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו.

קצת על מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן לעסקים צוברים תאוצה בכל מקום – השימוש בתשתית ה-IT ותוכנות כשירות(SaaS) הופך לפופולרי יותר ויותר ואמין בצד של העסקים ברחבי העולם. יותר ויותר חברות עוברותלוירטואליזציה של התשתית ה-IT שלהם ומשפרים את הביצועים והגמישות שלה.

ענן מחשוב או מחשוב בענן (באנגלית: Cloud computing) הוא שירותי מחשוב ענן הניתנים למשתמשבאמצעות מחשב מרוחק, אליו מתחבר המשתמש דרך רשת האינטרנט או באמצעות קו תקשורת ייעודי.