מחשוב ענן

מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו. שירותי מחשוב ענן לעסקים צוברים תאוצה בכל מקום – השימוש בתשתית ה-IT ותוכנות כשירות(SaaS) הופך לפופולרי יותר ויותר ואמין בצד של העסקים ברחבי העולם. יותר ויותר חברות עוברותלוירטואליזציה של התשתית ה-IT שלהם ומשפרים את הביצועים והגמישות שלה. חברת Elpc Networks פועלת בתחום הענן ומשתמש כספקית שרותי ענן ע"י חברת הבת שלה LiveVPS ע"י תשתיות ייעודיות ב-DR מלא ל-Azure. החברה יודעת לספק פתרון ענן מלא, החל משרתים וירטואלים ומעבר לסביבת Serverles, דרך גיבויים בענן, מערכות DR, אחסון ועוד.
שרותי מחשוב - אופיס 365

אופיס 365

אנו שותפים מלאים של מיקרוסופט CSP, מתמחים בהקמת מערכות 365, מיגרציה של ספקיות שונות ל365, הפעלת שרותי Microsoft office 365 ,בכל רמה ולכל עסק. בנוסף אנו אינטגרטור מומסך מטעם מיקרוסופט

שרותי מחשוב - הקמת שרת

שרתים וירטואלים 

משנה לשנה סביבות השרתים המוכרות עוברות לענן לתשתיות עצמאיות, חברתינו מחזיקה חוות שרתים עצמאית בחוות של חברת Partner ומתממשקת עם כלל הספקיות בעולם ליצירת חווית ענן מושלמת לעסקים.

שרותי מחשוב - שרתים וירטואלים

אחסון קבצים ואתרים בענן

אחסון קבצים בענן בצורה ייעילה ומאובטחת כבר פופולארית מאוד בשנים האחרונות, ניתן לשמור קבצים ישירות בענן במערכות SMB ובכל לחסוך מקום מקומי ולדעת שאתה מגובה ומעודכן 24/7/365

שרותי מחשוב - מוצרי תקשורת

גיבוי ענן

גיבוי ענן ע"י מערכות Ahsay הפופולאריות מספקות מענה מקיף ורחב לגיבוי קבצים, שרתים, מכונות וירטואליות, מסדי נתונים, מערכות הפעלה, אופיס 365 ועוד. כל זאת בהקמה פשוטה ושימוש ידידותי.

ברוך הבא למשרד שלך בענן

נהלו את העסק שלכם מכל מקום בכל זמן ובסנכרון מלא. מהיום כבר לא צריך לקנות חומרה, תוכנה או לדאוג להתקנה או זמינות. מגוון שירותי הענן של Elpc Networks מהווים פתרון מאובטח, יציב ומהיר לניהול העסק שלך בענן בעלות חודשית קבועה וידועה מראש. שירותי מחשוב ענן מציעים את היתרונות הבאים: אין צורך ברכישת שרתים ורישיונות תוכנה, אין צורך בהעסקת אנשי IT ואבטחת מידע, אחסון מאובטח של מידע עסקי קריטי. מה זה מחשוב ענן? מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו. שירותי מחשוב ענן ELPC .

מחשוב ענן הוא פתרון המתבסס על העיקרון שבעידן האינטרנט המהיר, אין משמעות למרחק בין המשתמש הסופי לבין השרת המריץ את השירות. אין זה משנה אם אני צורך את השירות במצרים והשרת יושב בבריטניה, ארצות הברית או יפן. המהירות שבה הנתונים מועברים "מצמצמת" את המרחק בין אנשים ומקומות ברחבי העולם. שירותים או מוצרים בתצורת ענן הם רבים ומגוונים. הנפוצים ביותר הם שירותי אחסון, תיבת דואר, שירותי תשתית וסביבות פיתוח.

  • אין צורך ברכישת שרתים ורישיונות תוכנה
  • אין צורך בעסקת אנשי IT
  • אחסון מאובטח של מידע עסקי קריטי
  • מאפייני פתרונות תמיד יענו על הצרכמים העסקיים הנוכחיים והעתידיים
  • למה לבזבז זמן וכסף כדי לרכוש שרתים ורישיונות, השתמשו בפתרונות המוכנים מראש עבור העסק כבר היום.

מה זה מחשוב ענן?

מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו.

קצת על מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן לעסקים צוברים תאוצה בכל מקום – השימוש בתשתית ה-IT ותוכנות כשירות(SaaS) הופך לפופולרי יותר ויותר ואמין בצד של העסקים ברחבי העולם. יותר ויותר חברות עוברותלוירטואליזציה של התשתית ה-IT שלהם ומשפרים את הביצועים והגמישות שלה.

ענן מחשוב או מחשוב בענן (באנגלית: Cloud computing) הוא שירותי מחשוב ענן הניתנים למשתמשבאמצעות מחשב מרוחק, אליו מתחבר המשתמש דרך רשת האינטרנט או באמצעות קו תקשורת ייעודי.

כמו לכל דבר בתחום ה-IT ישנן הרבה דרכים לניהול התהליכים במערכת המחשוב. בחברות רבות משתמשים בתוכנות גיבוי מקצועיות כאשר היתרון הגדול הוא יכולת ניהול ובקרה של הגיבויים. מומלץ לעבוד עם תוכנת גיבוי איכותית כדי לקבל תמונת מצב יומיומית ואיכות גיבויים גבוהה. מערכות נתונים המספקות יכולת ניהול ובקרה קיימות גם בגיבוי המקומי וגם במרוחק.

תוספת בטוחה לכל גיבוי קיים – הכרחי לעסק שלך.
גיבוי מחשבים, שרתים, דואר אלקטרוני ובסיסי נתונים של תוכנות יומיומיות.

החל מ-69 ש"ח בחודש  

צור לעצמך משרד וירטואלי תוך זמן קצר ובהשקעה נמוכה יותר.
חבילת משרד וירטואלי כוללת:
שולחן עבודה וירטואלי: תוכל לעבוד על מחשב משלך בכל מקום ולהנות ממפרט גבוה, אפליקציות אשר בשימושך, תוכנת אופיס ומייל.

שירות אירוח שרתים שיתופיים או ייעודיים לאתרי אינטרנט מבוססי לינוקס או ווינדוס.
בכל תצורת אירוח מקבל מנהל האתר גישה לממשק ניהול ידידותי C-Pשמקך, גיבוי יומי, אבטחת אתר וסטטיסטיקות.

צוות המומחים של Elpc Networks ישמח לסייע לכם בבחירת חבילת אופיס 365 האידיאלית עבורכם תוך התחשבות באופי הארגון ובצרכיו, כך שתוכלו להשתמש בכלי באופן היעיל ביותר בעלויות הנמוכות ביותר.

הקם את השרת שלך באחת מחוות השרתים ברחבי העולם
אנו מספקים שרתים וירטואלים מבוססי SSD ומעבדי XEON GOLD. ב11 חוות שרתים בעולם, מערכי ופתרונות אחסון,קישוריות סניפים בארץ ובעולם, גלישה מוגנת מיבשות שונות, רשת תקשורת פרטית, מייל ארגוני בענן, גיבויים בענן, מערכות אבטחה מתקדמות ועוד במהירות ובמקצועיות.