השינויים הטכנולוגיים אשר התרחשו בשנים האחרונות יצרו מציאות בה קיימת דרישה של חברת שירותי מיחשוב לעסקים אשר המומחים בה יספקו מענה רחב בכל הנושאים  החל מתקשורת ועד אבטחת מידע.

המציאות החדשה יצרה דרישה לשירותי מחשוב מטעם חברה מומחית

אותה מציאות חדשה אשר אילצה עסקים רבים להתמודד עם מגוון שינויים טכנולוגיים כגון שירותי דואל מבוססים ענן,  שרתים פיזיים הכוללים מערכות וירטואליות  יצרה דרישה לשירותי מחשוב מטעם חברה מקצועית – נוצרה דרישה להעסקה של חברה מקצועית אשר תספק מענה איכותיי ומיידי לכל נושאי המחשוב ואבטחת המידע של העסק. במידה וזה לא מספיק, הרי בשנים האחרונות העסקים הפכו פגיעים יותר בשל מתקפות סייבר ולכן עסקים כיום נאלצים להתמודד עם וירוסי כופר או גניבת מידע מטעם מקורות חיצוניים.

  המגזר העסקי דורש שירותי מיחשוב לעסקים מהירים

במקביל למציאות החדשה המגזר העסקי דורש שירותי מחשוב איכותיים ומהירים לכל תקלות במחשב הקיימות בעסק. חברה מקצועית המעסיקה את המומחים הגדולים בתחום תעניק מענה מהיר ואיכותי לכל תחומי המחשוב החל מניהול שרתים ונתבי תקשורת ועד תפעול מעמיק של תוכנות Windows וכלה בהכרת סביבת העבודה של משתמשים רבים תוך מענה מהיר לתקלות חומרה המצריכות לעיתים הגעה לשטח. אותם שירותים הניתנים על ידי חברה מקצועית יכולים להצעיד את העסק קדימה תוך קבלת מעטפת איכותית הכוללת זמן תגובה מהיר. הידע הנדרש לטיפול במערכות המחשוב הוא רב ולכן רק מומחים בתחום יכולים לטפל בצורה הטובה ביותר.

הענקת שירותי מיחשוב בתמיכה מרחוק

במידת הצורך חברה מקצועית תעשה שימוש בשירותי תמיכה מרחוק- התחברות של צוות מקצועי למחשב של הלקוחות העסקיים במטרה לפתור את התקלה בהקדם האפשרי ובמהירות הגבוהה ביותר. אם לא ניתן להתחבר למחשב,  הרי ניתן לקבל שירותי תמיכה טלפונית במטרה לפתור את התקלה במהירות האפשרית ולאפשר ללקוחות העסקיים לחזור לשגרת יומם בצורה הטובה ביותר אשר תאפשר להם לדעת כי המחשב נמצא בידיים מיומנות.

  Elpc Networks מאפשרים לכם כיסוי רחב מבחינת זמינות לתקלות

חברת Elpc Networks מיחשוב לעסקים מאפשרת כיסוי רחב של מענה לקהל אנשי העסקים הן מבחינת זמינות לתקלות והן מבחינת הידע הרב אשר קיים בארגון.

מחשוב לעסקים