מיקור חוץ IT

גיוס אנשי IT וסיסטם - התמקד בעסק וביעדים שלך, אנו נעשה את השאר.

עסקים וארגונים עומדות בפני אתגרים רבים – הצורך להתגמש ולהתאים את הגוף העסקי למגמות המשתנות, הצורך לטפל בכמויות גדלות והולכות של מידע ועבודה, הצורך הטכנולוגי שהולך ומתעצם וכן הלאה. אחד מהפתרונות העדכניים ביותר כיום הוא האאוטסורסינג – מיקור חוץ, אשר בא לעזרתם של הארגונים ומאפשר להם לקבל את כל הדרוש להם מבלי להאלץ להחזיק בעובד משלהם שיבצע את המשימות הנדרשות לביצוע וישיג את המטרות שאותן שם לעצמו הארגון. מיקור חוץ IT או מיקור חוץ מחשוב, מתגלה כיעיל במיוחד ומספק מענה מקצועי מלא לצרכי הארגון. גיוס אנשי IT הפך בשנים האחרונות  לאומנות מותאמת אישית- גיוס מוצלח יביא את החברה להישגים חדשים. החברה שלנו נהפכת ליותר ויותר טכנולוגית, אתגרי המחשוב רבים, כיום לא משנה אם אתם חברה קטנה או ארגון ציבורי, השתלבות אנשי IT ו-SYSTEM איכותיים הינה הכרחית ואף בלתי נמנעת. בתחום ה-IT הביקוש לאיש IT טוב גובר על ההיצא, לכן גיוס טכנולוגי ממוקד יגשר על הפער ועל הזמן ואף יועיל לטווח הקצר והרחוק.

יתרון עסקי

הגענו לשנת 2021 בשלום. יש יגידו שכן, יש יגידו שפחות. אך האימרה הישנה והטובה (אשר אף מוכיחה את עצמה לרוב) The show must go on… נאמרת כאן עם משקל עצום. כל עסק או חברה רוצה להמשיך להתפתח ולגדול ולא להיות תלויה במרכיב האנושי, שהוא למעשה זה שמוביל את העסק קדימה. היום, בשונה מהעבר ובמיוחד אחרי שנה לא פשוטה, הרבה מאוד חברות מבינות את הצורך והיעילות בגיוס תפקידים מקצועיים דרך מיקור חוץ. מה שבסופו של עניין מספק לאותה החברה כוח אדם איכותי, מקצועי ומדוייק, בעל הכישורים הנכונים ומוכנות מיידית לעבודה. יותר מזה, חברות הבינו שהם לא בהכרח רוצות לגייס בעצמן את אותם אנשי IT, ויותר מזה, לא רוצות לקחת אחריות בהכשרתם, ושהן מעדיפות להשאיר את זה לחברות IT עצמן- כך שהעובד יגיע ומיד ישתלב בצוות ויתחיל לתפעל את מערכות המחשוב. מאחורי הקלעים, העובד שנקלט מקבל את כלל ההכשרה המתאימה והתנאים מהמעסיק שלו והחברה המגייסת לא צריכה לדאוג למרכיב זה יותר.

בשנה החולפת גייסנו בהצלחה לתפקידים כמו מנהל IT בארגון של 350 עובדים, גייסנו מפתח FULL STUCK לסטארטאפ צעיר, גייסנו איש SYSTEM בכיר לסטארטאפ עם כ- 450 עובדים והקמנו מחלקת מחשוב מלאה המורכבת מ-4 עובדים לחברת הנדסה במרכז הארץ.

כחברה לשירותי IT, אנו מבינים את הצורך של הלקוח ויודעים לבצע גיוס ממוקד אשר יתאים לצורך המקצועי והחברתי כאחד. נסנן מועמדים עד שנתאים בדיוק את המועמד הנכון. אנחנו לא נפרדים כאן, אנו נדאג להכשיר אותו ולפתח אותו מקצועית לאורך כל הדרך. כמו כן, במידה ויהיה צורך מחלקת ה- HD וה-IT שלנו זמינות לסיוע נקודתי, פרויקטאלי או כוח עזר. 

כמו כן, ניתן לשלב בין גיוס במיקור חוץ IT לשירותי HD היברידי אשר יפעלו בסינרגיה נפלאה ביחד.

אנשי IT וסיסטם

IT MANAGERS & SYSTEM​
Learn More

מהנדסי תקשורת​

NETWORK ENGINEERS​
Learn More

טכנאי מחשבים​

COMPUTER TECHNICIANS​
Learn More

מפתחים ו-DevOps​

DEVELOPERS & DEVOPS​
Learn More

אפשרויות השמה מגוונות לתפקידים זוטרים ובכירים

חסכון מוכח במשאבים ועלויות לטווח ארוך

השתלבות מהירה בחברה ע"י מטודולוגיה מוכחת

גב טכנולוגי ומוקד ובעל נסיון עשיר שנים

מועמדים
גיוסים מוצלחים בשנת 2021 לתפקידי IT
גיוסים לפרוייקטים זמניים מוצלחים
שעות נסיון
שנות וותק

כוח אדם איכותי

רב חברות הגיוס אינן מדברות בשפת ה- IT, או יותר נכון בשפה טכנולוגית. לרוב ישוחחו עם מועמד על פרטים יבשים. לאחר ראיון ראשוני יבינו הצדדים כי אין התאמה לביקוש ותהליך הגיוס יהיה ארוך מאוד ולא ממוקד. מיקור חוץ מחשוב חייב להתבצע בצורה ממוקדת.

 

עם כל הכבוד להתקדמות שחלה בשנים האחרונות, מרבית הארגונים אינם ארגוני הייטק ומוצאים את עצמם מתמודדים מול סוגיות מחשוביות מעת לעת. הדרך הישנה, של העסקת עובד שכל תפקידו הוא העיסוק במחשוב, התגלתה כפחות רלוונטית עבור גופים עסקיים בינוניים וקטנים, במיוחד על רקע התמורות המהירות שחלו בטכנולוגיות השונות. כך, מצאו את עצמם הארגונים, כשהם מצד אחד – מעסיקים עובד במשרה חלקית או מלאה (עם כל התנאים הסוציאליים וכל המשתמע מכך) ומצד שני, כשהם מצויים רק ביתרון זניח, קטן ולא משמעותי מול מתחריהם בתחום. דברים היו חייבים להשתנות, להתייעל. ואז, הגיע מיקור החוץ והפך לפתרון האולטימטיבי לכל הארגונים, החברות והעסקים שהעסקת איש מחשוב משלהם לא השתלמה להם, או, אפילו לארגונים שלצורך ביצוע פרויקט זה או אחר היו צריכים ידיים נוספות כדי לעבות את מערך כוח האדם המחשובי הקיים בארגונם.

 

חברת מיקור חוץ טובה מכילה משאבים המאפשרים התחלה מיידית של פרויקט או הגדלת כוח עבודה די מיידי וממוקד. לעומת זאת, ניהול הפרויקט בתוך החברה שלך עלול לקחת שבועות או חודשים הנצרכים כדי לבחור את האנשים המתאימים, להכשירם ולתת להם את התמיכה המתאימה.

 

חברת ELPC Networks בעלת ניסיון וידע מוכח בשוק ה- IT בישראל, מכירה, מנוסה ויודעת מהם הצרכים של הארגונים. אנו נבצע עבורכם את הגיוס, הבדיקה וההאתאמה המדוייקת לארגון שלכם. נעקוב אחר ההתפתחות של העובד, נכשיר אותו במידת הצורך ונדאג לכל עניין שיעלה. העובד יהנה מכלל התנאים אשר קבועים בחוק ואף יותר ויבצע את משימתו על הצד הטוב ביותר כאשר מאחוריו עומדת חברת IT מובילה.