מיקור חוץ IT

התמקד בעסק וביעדים שלך, אנו נעשה את השאר.

היערכויות עסקיות וארגוניות עומדות בפני אתגרים רבים – הצורך להתגמש ולהתאים את הגוף העסקי למגמות המשתנות, הצורך לטפל בכמויות גדלות והולכות של מידע ועבודה וכן הלאה. אחד מהפתרונות העדכניים ביותר כיום, הוא האאוטסורסינג – מיקור חוץ, אשר בא לעזרתם של הארגונים ומאפשר להם לקבל את כל הדרוש להם מבלי להיות נאלצים להחזיק בעובד משלהם שיבצע את המשימות הנדרשות לביצוע וישיג את המטרות שאותן שם לעצמו הארגון. מיקור חוץ קיים, אמנם, בתחומים רבים, אולם בכל הנוגע לתחום המחשוב הארגוני, הוא מתגלה כיעיל במיוחד המספק מענה מקצועי מלא לצרכי הארגון.

כוח אדם איכותי

עם כל הכבוד להתקדמות שחלה בשנים האחרונות, מרבית הארגונים אינם ארגוני הייטק ומוצאים את עצמם מתמודדים מול סוגיות מחשוביות מעת לעת. הדרך הישנה, של העסקת עובד שכל תפקידו הוא העיסוק במחשוב, התגלתה כפחות רלוונטית עבור גופים עסקיים בינוניים וקטנים, במיוחד על רקע התמורות המהירות שחלו בטכנולוגיות השונות. כך, מצאו את עצמם הארגונים, כשהם, מצד אחד – מעסיקים עובד במשרה חלקית או מלאה (עם כל התנאים הסוציאליים וכל מה שעוד המשתמע מכך) ומצד שני, כשהם מצויים רק ביתרון זניח, קטן ולא משמעותי מול מתחריהם בתחום. דברים היו חייבים להשתנות, להתייעל. ואז, הגיע מיקור החוץ והפך לפתרון האולטימטיבי לכל הארגונים החברות והעסקים שהעסקת איש מחשוב משלהם לא השתלמה להם, או, אפילו לארגונים שלצורך ביצוע פרויקט זה או אחר היו צריכים ידיים נוספות כדי לעבות את מערך כוח האדם המחשובי הקיים בארגונם.

חברת מיקור חוץ טובה מכילה משאבים המאפשרים התחלה מיידית של פרויקט. לעומת זאת, ניהול הפרויקט בתוך החברה שלך עלול לקחת שבועות או חודשים הנצרכים כדי לבחור את האנשים המתאימים, להכשירם ולתת להם את התמיכה המתאימה.

 

חסכון במשאבים ובעלויות לטווח ארוך והתאמה ייעודית לעסק

אפשרויות השמה מגוונות לתפקידים זוטרים ובכירים

יישום והשלתלבות מהירה בחברה ע"י מטודולוגיה מוכחת

גב טכנולוגי ומוקד ידע מקצועי ובעל נסיון עשיר שנים

פרוייקטים מוצלחים
שעות נסיון
שנות וותק