מיקור חוץ IT

התמקד בעסק וביעדים שלך, אנו נעשה את השאר.

עסקים וארגונים עומדות בפני אתגרים רבים – הצורך להתגמש ולהתאים את הגוף העסקי למגמות המשתנות, הצורך לטפל בכמויות גדלות והולכות של מידע ועבודה, הצורך הטכנולוגי שהולך ומתעצם וכן הלאה. אחד מהפתרונות העדכניים ביותר כיום, הוא האאוטסורסינג – מיקור חוץ, אשר בא לעזרתם של הארגונים ומאפשר להם לקבל את כל הדרוש להם מבלי להיות נאלצים להחזיק בעובד משלהם שיבצע את המשימות הנדרשות לביצוע וישיג את המטרות שאותן שם לעצמו הארגון. מיקור חוץ קיים  אמנם בתחומים רבים, אולם בכל הנוגע לתחום המחשוב הארגוני, הוא מתגלה כיעיל במיוחד המספק מענה מקצועי מלא לצרכי הארגון. גיוס אנשי IT, בשנים האחרונות הפך לאומנות מותאמת אישית אשר גיוס מוצלח יביא את החברה להישגים חדשים. החברה שלנו נהיה יותר ויותר טכנולוגים, אתגרי המחשוב רבים, כיום לא משנה אם אתה חברה קטנה או ארגון ציבורי, השתלבות אנשי IT ו-SYSTEM איכותיים הינה הכרחית ואף בלי נמנעת. בתחום ה-IT הביקוש לאיש IT טוב גובר על ההיצא, לכן גיוס טכנולוגי ממוקד יגשר על הפער ועל הזמן ואף יועיל לטווח הקצר והרחוק.

כוח אדם איכותי

רב חברות הגיוס אינן מדברות בשפת ה- IT, או יותר נכון בשפה טכנולוגית. לרוב ישוחחו עם מועמד על פרטים יבשים. לאחר ראיון ראשוני יבינו הצדדים כי אין התאמה לביקוש ותהליך הגיוס יהיה ארוך מאוד ולא ממוקד.

 

עם כל הכבוד להתקדמות שחלה בשנים האחרונות, מרבית הארגונים אינם ארגוני הייטק ומוצאים את עצמם מתמודדים מול סוגיות מחשוביות מעת לעת. הדרך הישנה, של העסקת עובד שכל תפקידו הוא העיסוק במחשוב, התגלתה כפחות רלוונטית עבור גופים עסקיים בינוניים וקטנים, במיוחד על רקע התמורות המהירות שחלו בטכנולוגיות השונות. כך, מצאו את עצמם הארגונים, כשהם, מצד אחד – מעסיקים עובד במשרה חלקית או מלאה (עם כל התנאים הסוציאליים וכל מה שעוד המשתמע מכך) ומצד שני, כשהם מצויים רק ביתרון זניח, קטן ולא משמעותי מול מתחריהם בתחום. דברים היו חייבים להשתנות, להתייעל. ואז, הגיע מיקור החוץ והפך לפתרון האולטימטיבי לכל הארגונים החברות והעסקים שהעסקת איש מחשוב משלהם לא השתלמה להם, או, אפילו לארגונים שלצורך ביצוע פרויקט זה או אחר היו צריכים ידיים נוספות כדי לעבות את מערך כוח האדם המחשובי הקיים בארגונם.

 

חברת מיקור חוץ טובה מכילה משאבים המאפשרים התחלה מיידית של פרויקט או הגדלת כוח עבודה די מיידי וממוקד. לעומת זאת, ניהול הפרויקט בתוך החברה שלך עלול לקחת שבועות או חודשים הנצרכים כדי לבחור את האנשים המתאימים, להכשירם ולתת להם את התמיכה המתאימה.

 

חברת ELPC Networks בעלת נסיון וידע מוכח בשוק ה- IT בישראל, מכירה, מנוסה ויודעת מהם הצרכים של הארגונים. אנו נבצע עבורכם את הגיוס, הבדיקה וההאתאמה המדוייקת לארגון שלכם. נעקוב אחר ההתפתחות של העובד, נכשיר אותו במידת הצורך ונדאג לכל עניין שיעלה. העובד יהנה מכלל התנאים אשר קבועים בחוק ואף יותר ויבצע את משימתו על הצד הטוב ביותר כאשר מאחוריו עומדת חברת IT מובילה.

 

מה אנחנו יודעים לגייס ?

אנשי IT וסיסטם

מהנדסי תקשורת

מהנדסי תקשורת

טכנאי מחשובים

טכנאי מחשובים

מפתחים ו- Devops

מפתחים ו- Devops

מה היתרונות במיקור חוץ ?

חסכון במשאבים ובעלויות לטווח ארוך והתאמה ייעודית לעסק

אפשרויות השמה מגוונות לתפקידים זוטרים ובכירים

יישום והשלתלבות מהירה בחברה ע"י מטודולוגיה מוכחת

גב טכנולוגי ומוקד ידע מקצועי ובעל נסיון עשיר שנים

גיוסים מוצלחים בשנת 2020
פרוייקטים מוצלחים
שעות נסיון
שנות וותק