סיסקו מרקי, כשכל פתרונות האינטרנט והאבטחה נפגשים במוצר אחד.

מערכות התקשורת המתקדמות של סיסקו מרקי מביאות עידן חדש של פתרונות תקשורת קווית ואלחוטית עם דגש לא מתפשר על רמת הביצועים, האנליטיקה, חווית המשתמש ואבטחת המידע בפרט. מוצרי סיסקו מרקי מיועדים לעסקים שרוצים להפיק את המירב מהרשת שלהם. פתרונות הרשת של סיסקו מרקי מביאים איתם חוכמה אשר לא רואים במוצרים מתחרים ובזכות זאת מתקבל מוצר שעונה על כל הציפיות ומעבר לו. המוצרים מנגישים ביצועים ברמת Enterprise המעניקות שליטה ובקרה מכל מקום בעולם על הציוד וע"י כך מאפשרת ניהול מהיר וממוקד של הרשת. למוצרי סיסקו מרקי מאפיינים ותכונות ייחודיות שמביאות עידן חדש של אנליטיקה וניהול של משתמשי הקצה בלי תלות גיאוגרפית. תקשורת מנהולת הענן – העידן החדש.

ציוד התקשורת המתקדם של סיסקו מרקי מאפשר למנהל שקט תעשייתי ע"י מערכות ענן מתקדמות המאפשרות ניהול, בקרה ואנליטיקה מכל מקום בעולם ע"י פורטל אישי ומאובטח, בו הוא יכול לראות את כל ציוד סיסקו מרקי אשר מחובר אליו לארגון. המנהל יכול לשנות הגדרות, לקנפג מכשירים מרחוק ללא HANDS ON ולפעול און-ליין. 

אתם רשת גדולה שרוצה לדעת היכן בחנות המבקרים שלכם מסתובבים יותר או היכן מתעכבים בחנות ומה מעניין את הלקוחות שלכם. כל זאת ועוד אתם יכולים לקבל באמצעות יכולות הניתור של סיסקו מרקי. 

יכולת חומת אש מתקדמת עם אפשרות לניתור והפעלת פוליסי און-ליין. יצירת דוחות אבטחה ושימות מתקדמים וקישוריות סניפים ע"י VPN מתקדם ועוד. 

מוצרי אינטרנט אלחוטי – Meraki MR Access Points

Cisco Meraki MR30

Cisco Meraki MR33

Cisco Meraki MR42

Cisco Meraki MR52

Cisco Meraki MR53

Cisco Meraki MR62

Cisco Meraki MR74

Cisco Meraki MR84

מוצרי מיתוג ואבטחת מידע – Meraki MX Switch 

Cisco Meraki for small branch

Cisco Meraki for medium Branch

Cisco Meraki dor larg branch

Cisco Meraki Z1 Teleworker

מוצרי ניתוב ואבטחת מידע – Meraki Router

Cisco Meraki Compact Switches

Cisco Meraki stack switches  

Cisco Meraki Distribution switch

מצלמות אבטחה, ניהול ונוספים – Cisco Meraki

Cisco Meraki MR30

Cisco Meraki MR30

Cisco Meraki MR30

Cisco-Meraki