אם בעבר עסקים גדולים וקטנים כאחד נאלצו לתייק מסמכים שונים בתוך תיקיות גדולות אשר נשמרו במחסנים גדולים, הרי כיום זה ממש לא כך. כיום רוב המידע הארגוני נשמר במחשב – שיטה זו נחשבת נוחה למדי המאפשרת לעובדים לשלוף את המסמכים במהירות באמצעות לחיצת כפתור.

מהם פתרונות אחסון בענן

פתרונות אחסון בענן נעשים על ידי חברה המספקת שירותי ענן ומחשוב. כל קובץ הנוצר על ידי משתמש של החברה מגובה באופן אוטומטי בשרתים של החברה. במטרה להימנע מהדלפות של האקרים המידע מועבר לשרתים באמצעות הצפנה חכמה. את אותם קבצים ניתן לפתוח באמצעות שם משתמש. האחסון נעשה בכלים שונים לשמירת קבצים

מהם היתרונות של אחסון בענן

כאשר העבודה בארגון מתבצעת במשך יום יום הכל הופך להיות נוח יותר והמידע נגיש. במידה וחסר מקום הרי ניתן להגדיל את נפח האחסון בכל רגע. גם מבחינה כספית מדובר ביתרון משמעותי למדי- אין צורך בכוח אדם נוסף וההוצאות על חומרה נוספת מצטמצמות, דבר המאפשר להשקיע יותר בפתרונות האחסון.

 המידע המאוחסן על הענן יכול להיות נגיש לכולם

המידע אשר מאוחסן על גבי הענן יכול להיות נגיש לכולם וכל מי שמעוניין בו יכול לעשות בו שימוש. נוחות העבודה בסביבה הוירטואלית מאפשרת להקצות משאבי אנוש לטובת פעילויות אחרות בארגון והחסכון מאפשר גם להתמקד בפיתוח מחלקות אחרות. צוות העובדים יכול לעשות שימוש עם מידע אשר ניתן לעלות או להוריד מכל מקום ובכל זמן נתון.

Elpc Networks – Make IT Better.

חברתנו מומחית בתחום פתרונות אחסון בענן וביכולתה להעניק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר עבור החברה שלכם תוך זמן קצר.

במקרים של תקלה, אנו נהיה שם עבורכם ונוכל לשחזר את התקלה בצורה הטובה ביותר. אם למשל אתר החברה בנוי על פלטפורמת וורדפרס ובוצע בו שינוי אשר גרם לתקלות באתר הרי ביכולתנו לספק שירותים לשחזור האתר. שירות נוסף אותו אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו הוא שחזור מגיבוי על מנת שהאתר ימשיך לפעול כרגיל. במקביל אנו מספקים שירותי אבטחת מידע אשר מסייעים בחקירה במקרה של פריצה.