קישוריות סניפים P2P

behind the scenes at beyond

קישוריות סניפים P2P נחשב למודל מחשוב מתקדם ביותר אשר מעורר את דמיונם של רחבי גולשים בעולם. אותו מודל מתאר מצב בו מחשבים "מדברים" ישירות על מנת לשתף מידע באמצעות האינטרנט כאשר המידע אינו חולף דרך שרת ריכוזי כפי שמקובל במודל של מחשב-שרת-מחשב- לקוח.

 החיבור מונע העמסה בין השרתים ומאפשר הפצה מהירה של מידע

חיבור זה משמש משתמשים המעוניינים להעביר קבצים ממחשב לאחד לאחר ללא הסתמכות על אתר או שרת חיצוני. החיבור הישיר מונע העמסה בין השרתים ומאפשר הפצה מהירה של מידע. הטכנולוגיה משמשת למטרות שונות כגון שיחות קוליות על גבי הרשת כגון שיחות סקייפ.

אפשרות לשתף משאבים שונים ללא שימוש בשרת

הרשת קיימת כיום בין רשתות גדולות ומשתמשים ברשת לקוחות גדולה יכולים לשתף משאבים שונים ללא לעשות שימוש בשרת. ארגון אשר לו יש יותר ממחשב אחד ביכולתו להקים קישוריות סניפים P2P- ניתן לחלוק קבצים עם מחשבים אחרים ,לשלוח הודעות בין מחשבים אחרים ולהדפיס מסמכים באמצעות מדפסת משותפת.

  צוות המומחים בחברתנו עומד לשירותכם

בעלי עסקים רבים מבינים כי על מנת לא לאבד את התקשורת עם עסקים אחרים ועם הלקוחות שלהם עליהם להיות מחוברים לרשת  תוך אפשרות להפיץ את המידע במהירות. כאן נכנס לתמונה צוות המומחים שלנו המורכב מאנשי מקצוע הבקיאים בתחום המחשוב ועומד לשירותכם בכל זמן נתון על מנת לספק מענה. צוות המומחים שלנו מורכב מאנשי מקצוע אשר עוברים השתלמויות שונות . חברתנו טיפלה עד היום בעסקים שונים כך שביכולתנו להתאים את הפתרונות האיכותיים ביותר לקהל הלקוחות שלנו.

השירות אותו אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו דומה לפוליסת ביטוח לעסקים ולכן אנו ממליצים לכל עסק להצטייד בשירותנו על מנת למנוע תרחישים או תקלות במערכת. ביכולתנו להבטיח כי הטכנולוגיה תהיה לצד העסק שלכם ותשרת אותו נאמנה. באמצעות אנשי המקצוע בחברתנו אתם יכולים לדעת כי העסק שלכם נמצא בידיים טובות ולהתנהל ללא הפרעה לפעילות העסקית. בשל העובדה כי בישראל פועלים עסקים רבים באינטנסיביות רבה מדובר ביתרון משמעותי למדי אשר אין להסס לגביו.