שירותי מחשוב לבתי דפוס

כל בעל דפוס לא רוצה לדמיין את הרגע בו כל החומרים אותם שמר על גבי המחשב נעלמים. מדובר באחת הסיטואציות המפחידות ביותר. כאשר לא דואגים להליך גיבוי מדוייק באמצעות שירותי מחשוב מתקדמים הרי התוצאה עשויה להיות פגיעה בעסק. ללא גיבוי מסודר בתי דפוס רבים עשויים למצוא את העסק בהליך התאוששות ארוך למדי. למרות העובדה כי מנהלי בית דפוס מודעים לשינויים אשר חלו בשנים האחרונות,  הם לא תמיד דואגים לגיבוי מלא.

במידה והשרת אינו פועל כשורה כאן אנו נכנסים לתמונה ומעניקים ליווי למשתמשים. אנשי המקצוע שלנו הינם בעלי הכשרה מתאימה, הם אינם נחים על זרי הדפנה אלא ממשיכים ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת לספק שירות איכותי לקהל הלקוחות ביכולתנו לבחון את תקינות המערכת ואת תקינות התוכנות המותקנות על השרת ואף לוודא כי לא הותקנו תוכנות מיותרות אשר גורמות להכבדה. 

בזכות שירותי ענן הגיבוי הופך פשוט יותר

גיבוי מסודר לבתי דפוס דרש בעבר שימוש בתוכנות יקרות ערך אך כיום בזכות הקדמה הטכנולוגית ניתן לראות את השינוי החל בתחום- שירותי ענן אשר באמצעותם ניתן לבצע הגדרה של הליך הגיבוי והמידע עובר באופן אוטומטי לחוות שרתים מאובטחות. למרות העובדה כי מדובר בהליך חיוני למדי עבור בתי עסק רבים,  לא תמיד יש מי שחושב שכדאי להשקיע זמן וכסף, אך ללא גיבוי לעסק עשוי להתרחש אסון. במקרה של אסון הרי העובדים לא ממש יוכלו לתפקד

ברור לנו כי בעלי עסקים אינם מעוניינים לעסוק בנושאים כמו גיבוי או תקלות שונות אשר עשויות להתרחש ולהשבית את סדר יומם אבל לעיתים ישנן הפתעות אשר מחייבות היערכות מקדימה הכוללת איתור אנשי מקצוע טובים בתחומם על מנת לבצע פעולות אשר יאפשרו לעובדי החברה לעסוק בעבודה השוטפת ללא כל תקלות. העיסוק בתקלות השונות רק יגרום לעובדים לבזבז זמן מיותר ולעסוק בנושא בו הם אינם בקיאים ולכן מומחים בתחום יכולים לסייע להם רבות.

באפשרותנו לבצע גיבוי מלא של השרתים לאחסון בענן כך שיהיה אפשר להפעיל את השרת ישירות מהענן ללא כל עיכוב לעסק. לצורך כך, אנו מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר יש ביכולתם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. יתרה מכך אנו נבצע בדיקת גיבוי באופן מלא מרחוק תוך שחזור הנתונים. לעיתים עסקים משוכנעים כי יש להם גיבוי מלא וכאן אנו נכנסים לתמונה על מנת לרדת לעומקם של הדברים ולבחון את העניין.

בעל עסק, הגיע הזמן להזניק את החברה שלך כמה רמות למעלה ולאפשר לך להתמקד במה שחשוב באמת.

מחשוב לבתי דפוס