שירותי מחשוב למסעדות

מסעדות רבות הבינו כי על מנת למשוך את קהל הלקוחות שלהם יש לעשות שימוש באתר אינטרנט בו ניתן למצוא את כל האינפורמציה הדרושה אודות המסעדה. ככל שהאתר הופך פופולרי יותר כך כמות הגולשים גדלה ובהתאם גדל הצורך במשאבי מערכת שונים החל ממעבד ועד זיכרון. לעיתים בשל עודף הנתונים השרתים הרגילים אינם נותנים מענה ואז יש צורך לעבור לשרתים מתקדמים יותר כמו שרתים וירטואלים.

 מה יתרונם של השרתים הוירטואליים

אותם שרתים וירטואלים נחשבים לכוכבים העולים בקרב בעלי מסעדות ומספקים מענה מהיר ואיכותי לאחסון מידע.

 מהירות: היתרון המשמעותי של השרתים הוא מהירות. את השרת הוירטואלי ניתן לחלק למספר רב של חלקים כאשר כל חלק מהווה שרת בפני עצמו וניתן להתקין עליו מערכות הפעלה שונות וגם לבצע שינויים.

 זיכרון: בשל התקדמות הטכנולוגית והמהירות האינטרנטית בעל מסעדות צריכים לעשות שימוש במשאבי זכרון רחבים יותר באתרים שלהם. היתרון המשמעותי של שרתים וירטואליים בא לידי ביטוי בעובדה כי אינם תלויים בשרתים אחרים.

רמת אבטחה גבוהה במיוחד: בשל היותם של השרתים הוירטואלים מבודדים חיצונית הם נחשבים מאובטחים יותר וכך ניתן להתקין את השרתים ולא לחשוש מפני איבוד מידע. אחת החששות הגדולים ביותר בקרב בעלי מסעדות זה איבוד מידע הכולל שמות לקוחות שהם חברי מועדון או שמות העובדים. יעילותם של השרתים מאפשרת להם להרגיש בטוחים יותר וכך הם יודעים כי המידע אינו יכול להיעלם סתם כך אלא המידע נשמר.

  Elpc Networks

על מנת לא לאבד את קהל הלקוחות ולהיות עם היד על הדופק על בעלי המסעדות לספק שירות מהיר ואיכותי. כאן ביכולתנו להיכנס לתמונה ולבצע התקנה הכוללת גיבוי מלא. על גבי שרתים וירטואלים ניתן לגבות מידע רב- כל קובץ מסוג שהוא בצורה נוחה למדי . צוות העובדים בחברתנו הינם אנשי מקצוע ותיקים ומיומנים עד מאד ויש ביכולתם לבצע את ההתקנה תוך שימוש באמצעים מתקדמים. כאשר זה נוגע לעתיד המסעדה- אין מקום לפשרות אלא חשוב מאד לפנות למומחים בתחום אשר יהיה ביכולתם לקחת את המושכות לידיים.

במידה והשרת אינו פועל כשורה כאן אנו נכנסים לתמונה ומעניקים ליווי למשתמשים. אנשי המקצוע שלנו הינם בעלי הכשרה מתאימה, הם אינם נחים על זרי הדפנה אלא ממשיכים ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת לספק שירות איכותי לקהל הלקוחות ביכולתנו לבחון את תקינות המערכת ואת תקינות התוכנות המותקנות על השרת ואף לוודא כי לא הותקנו תוכנות מיותרות אשר גורמות להכבדה. 

בעל עסק, הגיע הזמן להזניק את החברה שלך כמה רמות למעלה ולאפשר לך להתמקד במה שחשוב באמת.

מחשוב למסעדות