שירותי מחשוב למעצבי פנים

אם בעבר מעצבי פנים נאלצו להחזיק שרת במידה והיו מעונינים לשתף מידע או לקבל דואר אלקטרוני היום הזמנים השתנו ואין זה כך. בשנים האחרונות התרחשה לה מהפכה בתחום שירותי מחשוב אודות לשירותי ענן והיום מעצבי פנים יכולים לקבל את השירותים השונים באמצעות האינטרנט תוך חסכון כספי משמעותי.

 מהם שירותי ענן

שירותי ענן הינם שירותי מחשוב המתקבלים באמצעות חיבור לאינטרנט. אחת הדוגמאות הפופולריות ביותר היא הדואר האלקטרוני. אם בעבר היה צורך בשרת מקומי על מנת לקבל דואל אלקטרוני הרי כיום מעצבי פנים יכולים לרשום את שם העסק באמצעות פתיחת חשבון עסקי. יתרה מכך כיום ניתן לקבל שירותי ענן בתחומים נוספים  כמו למשל ניהול קשרי לקוחות או הנהלת חשבונות.

 מהו האתגר העומד בפני בעלי העסקים

האתגר הגדול אשר עומד בפני מעצבי פנים ובעלי עסקים נוספים הוא שילוב השירותים בעסק שלהם והאפשרות ליהנות מיתרונות רבים. כיום ישנם ספקי שירותים רבים המציעים תוכנות שונות בסכומים שונים. מכאן, חשוב לבחור חברה מקצועית אשר תדע להמליץ על השירותים המתאימים עבור העסק שלכם, הרי עסק לעיצוב פנים אינו דומה למסעדה.

 

Elpc Networks– מאפשרים לכם להתרכז בעבודה השוטפת

מרבית העסקים משוכנעים כי ביכולתם לחסוך בשירותי תמיכה מקצועית מתוך מחשבה כי ניתן להכשיר את אחד מצוות העובדים לעסוק בנושא. מדובר במחשבה שאינה נכונה- שירותי מחשוב דורשים ביצוע התאמות לעסק והטמעה בידי מומחים בתחום. אנו מאפשרים לכם להניח את לימוד התחום בצד ולהשאיר לנו את העבודה. בדיוק כפי שלא הייתם מצפים מאנשי התמיכה לעסוק בתחום עיצוב פנים הרי כך יש להשאיר את העבודה לידי מומחים בתחום. ביכולתנו להעניק לחברה שלכם שקט נפשי מתוך ידיעה כי המידע שלכם מוגן. יתרה מכך, אנו נאתר עבורכם את הפתרון הטוב ביותר על מנת שתהיה לכם האפשרות להמשיך ולעבוד ללא לבזבז זמן מיותר בניסיון להבין כיצד לשמור על המידע בעסק שלכם. מדובר בעבודה השוטפת של צוות העובדים בחברתנו אשר רכשו השכלה רחבה על מנת להעניק לכם תמיכה נרחבת.

במידה והשרת אינו פועל כשורה כאן אנו נכנסים לתמונה ומעניקים ליווי למשתמשים. אנשי המקצוע שלנו הינם בעלי הכשרה מתאימה, הם אינם נחים על זרי הדפנה אלא ממשיכים ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת לספק שירות איכותי לקהל הלקוחות ביכולתנו לבחון את תקינות המערכת ואת תקינות התוכנות המותקנות על השרת ואף לוודא כי לא הותקנו תוכנות מיותרות אשר גורמות להכבדה. 

בעל עסק, הגיע הזמן להזניק את החברה שלך כמה רמות למעלה ולאפשר לך להתמקד במה שחשוב באמת.

מחשוב למעצבי פנים