שירותי מחשוב למשרדי פרסום

עולם הפרסום הינו עולם הכולל תחרות רבה בין המשרדים השונים. כל משרד מבקש ליצור את הייחוד ולהצליח להשיג כמה שיותר קמפיינים באמצעות ניהול המשרד בצורה הטובה ביותר. אם תרצו מערכות המידע מתלבשות על העסק כמו חליפה. לכל משרד פרסום יש את הצרכים וההגבלות שלו ואת קהל היעד המתאים לו. בשל כך, יש לבצע התאמה בין מערכת המידע לבין משרד הפרסום. פיתוח מערכת מתאימה לצרכים של המשרד מאפשרת להעצים את פעילות המשרד.

במשרד פרסום מהירות היא שם המשחק

במשרד פרסום ידוע לכל כי מהירות היא שם המשחק. כל שנייה שאינה מנוצלת כראוי יכולה להעלות ביוקר ולכן מנהלי משרדי הפרסום צריכים לחשוב טוב כיצד הם מנצלים את הזמן. על מנת להצעיד את המשרד להצלחה רבה יש לנצל את היתרונות הרבים בצורה המהירה ביותר על מנת לבלוט מעל המתחרים. בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתפתחות של מערכות המידע השונות אשר הפכו מקוונות ומהירות יותר.

מערכות המידע מאפשרות ביצוע קבלת החלטות טובות יותר

כל בעל משרד פרסום יודע כי על מנת לעקוף את המתחרים יש לקבל החלטות טובות. קבלת החלטה טובה היא עניין של זמן מועט המפריד ביניכם לבין המשרדים האחרים. השימוש במערכות מידע מתקדמות מאפשר למנהלים להיות עם היד על הדופק ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. יתרונן המרכזי של המערכות טמון בעובדה כי המערכות מאפשרות ביצוע קבלת החלטות טובות יותר בהתאם לנתונים השונים. אותן מערכות מידע כוללות את כל הנתונים של העסק אשר בעלי משרד הפרסום זקוקים להם. כך בעלי המשרד יכולים לישון בשקט בידיעה כי כל המידע אודות העסק שלהם נמצא במקום בטוח ובאפשרותם לבחון את התמונה המלאה.

  מאפשרים לכם לנהל דיאלוג עם הלקוחות

Elpc Networks מאפשרים לכם ליצור דיאלוג מתקדם עם קהל הלקוחות שלכם תוך הקשבה לצרכים שלהם ולדרישות שלהם. מערכות המידע אשר נתקין עבורכם מכילות את כל הנתונים הדרושים לכך החל מפניות הלקוח ועד שיחות טלפון. במידה והשרת אינו פועל כשורה כאן אנו נכנסים לתמונה ומעניקים ליווי למשתמשים. אנשי המקצוע שלנו הינם בעלי הכשרה מתאימה, הם אינם נחים על זרי הדפנה אלא ממשיכים ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת לספק שירות איכותי לקהל הלקוחות ביכולתנו לבחון את תקינות המערכת ואת תקינות התוכנות המותקנות על השרת ואף לוודא כי לא הותקנו תוכנות מיותרות אשר גורמות להכבדה. 

השרת נחשב לשחקן ראשי בתחום אחסון ותחזוקת אתר בארגונים כמו משרדי פרסום. החשיבות של השרת לארגון הינה חשובה ביותר בשל הצורך בגישה מהירה למאגרי המידע הרבים המצויים בו. ישנם מקרים בהם השרת נאלץ להתמודד עם מספר בקשות גישה למאגרי המידע וככזה השרת צריך להיות חזק על מנת לאחסן מידע רב ככל הניתן.

בשל העובדה כי משרדי פרסום דינמי למדי קיימת חשיבות גבוהה למדי לתקינות מערכות המחשוב. מערכות מחשוב לא תקינות עשויות לפגוע בפעילות ולהאט את קצב העבודה המהיר. אם חל עומס רב על השרת, הרי הפעילות עשויה להיפגע ולפגוע לא רק בעובדים אלא גם באנשים נוספים. על כן, קיימת חשיבות רבה להיות עם היד על הדופק ולבחון את מצב השרת על מנת לוודא את תקינותו.

שרת ממוצע יספק ביצועים לתקופה של 4 שנים. לאחר מכן ייתכן והשרת עשוי לחוות תקלות ברמה גבוהה יותר והאמינות עשויה לפחות. רבים מחליפים את השרת בשל גילו ובשל סיבות אחרות כגון מחסור בנפח לאחסון או בעיית זמינות מול כמות המשתמשים. בעיית הזמינות באה לידי ביטוי בכך שזרימת המידע עשויה להיות איטית.

בעל עסק, הגיע הזמן להזניק את החברה שלך כמה רמות למעלה ולאפשר לך להתמקד במה שחשוב באמת.

מחשוב למשרדי פרסום