שירותי מחשוב לסטארטאפים

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות מראה כי ניתן לשמור מידע באמצעים מתקדמים. חברות סטארט אפ כבר הבינו את היתרון המשמעותי הקיים בכך אשר מפחית את עלויות הרכישה של תשתיות אבטחת מידע ובכך תורם לתחושת הבטחון. אין ספק כי שירותי מחשוב לסטארטפים מסייעים לצעירים להפחית דאגה מליבם בשל האבטחה הגבוהה.

 טכנולוגיית גיבוי בענן

אחד החידושים בתחום הוא חידוש גיבוי בענן אשר הוכיח את היעילות ברחבי העולם. מדובר בטכנולוגיה המאפשרת גישה לקבצים מכל מקום בעולם תוך אפשרות שחזור וגיבוי. אם פעם היה נהוג לעשות שימוש באמצעים כמו קלטת גיבוי או אמצעים אחרים הרי כיום זה ממש לא כך.

אילו יתרונות מרכזיים יש לטכנולוגיית גיבוי בענן

תשלום: בשונה מתשלום עבור תוכנה או שרת, שימוש במערכת שירותי ענן עבור סטארטאפים מתאפשרת רק בעת הצריכה האישית.

אבטחה: היות והענן נמצא מחוץ לפרוייקט הרי כל תקלה לא תפגע בו ויהיה ניתן לשחזר את המידע.

חסכון: השימוש בשירות חוסך עבור הסטארטאפים את עלויות האחזקה כמו תשלום בגין צריכת חשמל.

 גמישות: השימוש בשירות מאפשר ליזמים לבצע שינויים שונים.

 ניידות: בשל העובדה כי השרת הינו שרת וירטואלי, משמעות הדבר הוא כי ניתן לעבוד מכל מקום ולקבל גישה למידע.  עבור אותם יזמים צעירים מדובר בבשורה פורצת דרך אשר מאפשרת להם להמשיך לעבוד ללא הפרעות מיותרות.

ניידות: היות ומדובר בשרת וירטואלי, הרי העובדים יכולים לעבוד מכל מקום ולגשת למידע באמצעות שם וסיסמא מאובטחים. עבור יזמים צעירים מדובר בבשורה משמחת למדי אשר מאפשרים לעבוד ללא הפרעות מיותרות.

  כאן עבורכם Elpc Networks

בתקופה בה ישראל נחשבת למדינה בה פועלים מיזמים רבים , חברתנו מבינה את החשיבות של להיות עם היד על הדופק. אותם יזמים צעירים מחפשים אחר פתרון נוח ויעיל אשר יסייע להם לשמור על המידע.

השירותים אותם מספקת חברתנו הינם ניתנים ליזמים צעירים על מנת לספק להם שקט נפשי ובטחון- כך הם יודעים כי המידע אשר כתבו שמור ואף אחד אינו יכול לקבל גישה למידע זה אלא רק צוות העובדים.

השרת נחשב לשחקן ראשי בתחום אחסון ותחזוקת אתר בארגונים כמו סטארטאפים. החשיבות של השרת לארגון הינה חשובה ביותר בשל הצורך בגישה מהירה למאגרי המידע הרבים המצויים בו. ישנם מקרים בהם השרת נאלץ להתמודד עם מספר בקשות גישה למאגרי המידע וככזה השרת צריך להיות חזק על מנת לאחסן מידע רב ככל הניתן.

בשל העובדה כי סטארטאפים דינמים למדי קיימת חשיבות גבוהה למדי לתקינות מערכות המחשוב. מערכות מחשוב לא תקינות עשויות לפגוע בפעילות ולהאט את קצב העבודה המהיר. אם חל עומס רב על השרת, הרי הפעילות עשויה להיפגע ולפגוע לא רק בעובדים אלא גם באנשים נוספים. על כן, קיימת חשיבות רבה להיות עם היד על הדופק ולבחון את מצב השרת על מנת לוודא את תקינותו.

שרת ממוצע יספק ביצועים לתקופה של 4 שנים. לאחר מכן ייתכן והשרת עשוי לחוות תקלות ברמה גבוהה יותר והאמינות עשויה לפחות. רבים מחליפים את השרת בשל גילו ובשל סיבות אחרות כגון מחסור בנפח לאחסון או בעיית זמינות מול כמות המשתמשים. בעיית הזמינות באה לידי ביטוי בכך שזרימת המידע עשויה להיות איטית.

בעל עסק, הגיע הזמן להזניק את החברה שלך כמה רמות למעלה ולאפשר לך להתמקד במה שחשוב באמת.

שירותי מחשוב לסטארטאפים