מתאימים את השירות הנכון עבור העסק שלך

מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, תמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה לטיפול מיידי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הנסיון והמשאבים העומדים לרשותינו. אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותינו, ידע טכנולוגי עדכני ונסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את בכל אינטרקצייה מול לקוחותיה ולאורך כל פרוייקט וחוזה שירות.

ELPC networks Ltd הינה חברת מחשוב בוטיקית, המתמחה בתחום ייעוץ והקמת מערכי מחשוב מתקדמים לעסקים וארגונים ברחבי ישראל. כמו כן - שירותי מחשוב לעסקים ופתרונות התקשורת , אבטחת מידע , הקמת סביבות שרתים מרובות משתמשים תמיכה ותחזוקת משרדים. החברה מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות תקשורת ומחשוב,מקצועיים נלווים המסייעים לשיפור תהליכי העבודה בארגון וייעול הפעילות העסקית.שרותי מחשוב לעסקים - Elpc Networks מציעה ללקוחותיה סל פתרונות תקשורת חדשניים בהתאם לצרכים המשתנים, חדשות לבקרים, בתעשיית ה – IT, עובדי החברה מקפידים להתעדכן באופן מתמיד בטכנולוגיה ולקבל הסמכות של היצרנים המובילים בשוק. החברה מציעה ללקוחותיה את מיטב הפתרונות והטכנולוגיות הקיימים בשוק ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם שותפיה העסקיים. החברא מספקת פתרונות של מיטב היצרנים הקיימים היום בשוק בתחומי ה- Networking, Security, IT.אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותנו,ידע טכנולוגי עדכני וניסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותנו, והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את Elpc Networks בכל אינטראקציה מול לקוחותיה ולאורך כל פרויקט.אנו Elpc Networks מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי, אמין, ותמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה בטיפול מיידי, ללא ביורוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הניסיון והמשאבים העומדים לרשותנו.שירותי מחשוב לעסקים זה אנחנו.

חברות שכבר סומכות עלינו

שולחן עבודה בענן

פתרונות VDI

פתרונות שולחן עבודה מרוחק בענן מאפשרת גדילה דינאמית מותאמת אישים לצרכים של עסקים ללא רכישת ציוד מתקדם ויקר ושדרוגו בכל פעם. מתאים לעסקים קטנים כגדולים.

גיבוי ענן

גיבוי בענן

כמה פעמים חשבתם, האן המידע שלכם מוגן. כמה זמן יקח לכם להחזיר את העסק לקדמותו בזמן אסון או מה יקרה אם מידע של לקוחות שלכם ילך לאיבוד. גיבוי ענן מאפשר לכם שקט ובטחון.

ניטור NOC

ניטור תשתיות מחשוב

ניטור מחשבים, שרתים, מערכות ענן ועוד. הכל בזמן אמת ובכדי לספק תמונת מצב מיטבית של מערכות המחשוב בעסק ולפעול לפני שקרתה תקלה. במידה וקרתה לקבל מידע און ליין

ייעוץ מחשוב

ייעוץ וניהול מערכי IT

צוות מומחים מלווים אתכם בכל תהליך IT או פרוייקט. התאמה אישית של מערכות ליבה ואבחון אובייקטיבי לכל סוג של פרוייקט מחשוב. טווח קצת וארוך.

סייבר

הדרכות סייבר ומחשוב

חברתינו בונה מערכי שיעור והדרכות המותאמות אישית לקבל היעד. חברות, וועדי עובדים, כנסים, הגיל השלישי, מנהלים ועוד. תכנים אישיים ומרתקים.

שירותי IT

שירותי IT

שירותי מחשוב מורידים מכתפיהם של העסקים, הארגונים והחברות בגדלים השונים את נטל הדאגה לכל תחום המחשוב הארגוני שלהם, ע"י הוצאת תפעולו השוטף של המחשוב.

אינטגרציה ושרתים

צוות אינטגרטורים ומומחים אשר יבנו עבורכם את התוכנית המתאימה בהתאם לצרכים שלכם ויסייעו לכם להביא את הפרוייקט ליישום מלא תוך כדי שמירה עם כלל עקרונות ומערכי החברה.

מחשוב ענן

שירותי ענן, מוציאים מתוך העסק שירותים שונים, שעד כה, בשל חוסר בהתפתחות טכנולוגית, היוו חלק בלתי נפרד ממערך המחשוב, התקשורת או הטלפוניה שלהם.

תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת

שירותי ענן, מוציאים מתוךהעסק שירותים שונים, שעד כה, בשל חוסר בהתפתחות טכנולוגית, היוו חלק בלתי נפרד ממערך המחשוב, התקשורת או הטלפוניה שלהם.

אבטחת מידע

אבטחת מידע

אבטחת מידע הינה פעילות שמטרתה הגנה על מערכות מחשב,תקשורת ורשת מפני איומים, התקפות, פישינג, רוגלות ועוד. שרותי אבטחה פיזית ולוגית לעסקים קטנים וגדולים כאחד בהתאמה .

רואים רחב, עובדים ממוקד

שירותי מחשוב ותקשורת לעסקים

חברת  ELPC Networks Ltd  הוקמה בשנת 2012 ומאז מתמחה במתן שרותי ייעוץ, הקמה, אינטגרציה ותמיכה. שירותי מחשוב, שירותי ענן, פתרונות אבטחת מידע, תשתיות אינטרנט וקישוריות סניפים בארץ וב­עולם,  הקמה ושדרוג שרתים ותשתיות מרובות משתמשים, מערכות אלחוטיות מתקדמות, ניטור ובקרה, פתרונות תקשורת ותשתיות תקשורת לעסקים, ארגונים, מוסדות וחברות. החברה מספקת שירותי מחשוב לעסקים שבבסיסה עומד הרעיון של הוצאת תפעול מערכות המחשוב והתקשורת בחברה והשארת ניהול ישיר של פעילויות הליבה בלבד.שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו ולהשקיע את מרב המשאבים בכך ולהתיר אותו מהתחייבותו לטיפול במחשוב בעסק ובכך לייעל את הפעילות הכלכלית וההמשכיות העסקית. שיטה זו נותנת מענה איכותי לצורך קיצור זמני תגובה, לחסכון בעלויות, לעבודה מסביב לשעון ולהעסקת עובדים מיומנים בעלויות מינימליות ובאותה הנשימה לפתח את מערך המחשוב בחברה. בשנת 2018, נוספה חברת בת בשם LiveVPS, החברה הינה פלטפורמת ענן לעצמאיים, עסקים וחברות להקמת שרתי ענן ברחבי העולם עם ממשק קל לתפעול תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות המובילות בעולם. במהלך שנת 2019, החברה תתרחב לפעילות באירופה וארה”ב ותאפשר פלטפורמת ענן גלובאלית למשתמש.

מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, תמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה לטיפול מיידי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הנסיון והמשאבים העומדים לרשותינו.  אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותינו, ידע טכנולוגי עדכני ונסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את בכל אינטרקצייה מול לקוחותיה ולאורך כל פרוייקט וחוזה שירות.

מבינים בעסקים, עובדים עם אנשים.

שירותו IT הם הבינה של כל עסק. בשנים האחרונות האצת התפתחות הטכנולוגיה הביאה לשינויים רבים בקרב עסקים. תפקידנו הוא לייצר לכם סדר ושקט בין כל הטכנולוגיות.

למטרה אחת – הצלחת העסק שלכם לרוץ קדימה

אנו מספקים שירותי IT מלאים ומקצועים ומתמחים בייעוץ והקמת תשתיות IT, שרותי IT, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן, הקמת מערכי מחשוב ותקשורת, מתן שירותי מחשוב למגזר העסקי והמוסדי, הקמה וניהול תשתיות תקשורת.  מקצועיות, עמידה ביעדים, זמינות, אנושיות. כל אילו ועוד מלווים אותנו ביום יום בעבודה השוטפת מול לקוחות, מנהלי פרוייקטים, קבלנים, בעלי חברות ועוד. חברתהוקמה בשנת 2013, במטרה לשנות את תפיסת השירות ולחתור להיות מובילה בשוק ה-IT בישראל. 

חברה המספקת שירותי IT צריכה להתמחות בכל התחומים. החל מתחזוקת רשתות, שירותי דואר, אבטחת מידע, ניהול בסיסי נתונים ועוד. עבודתם כוללת מיפוי של כל מערך המחשוב, התקנת התוכנות, תחזוקה שוטפת של המערכת ובעיקר פתרון הבעיות והתקלות כאשר הן מתרחשות. כל טכנאי פועל בתחום המומחיות שלו ושילוב הכוחות יוצר נבחרת מומחים מנצחת.  שירותי IT הינו הליבה של כל עסק מהקטן לגדול.