רואים רחב, עובדים ממוקד

שירותי מחשוב ותקשורת לעסקים

חברת  Elpc Networks®  הוקמה בשנת 2012 ומאז מתמחה במתן שרותי ייעוץ, הקמה, אינטגרציה ותמיכה. שירותי מחשוב, שירותי ענן, פתרונות אבטחת מידע, תשתיות אינטרנט וקישוריות סניפים בארץ וב­עולם,  הקמה ושדרוג שרתים ותשתיות מרובות משתמשים, מערכות אלחוטיות מתקדמות, ניטור ובקרה, פתרונות תקשורת ותשתיות תקשורת לעסקים, ארגונים, מוסדות וחברות. החברה מספקת שירותי מחשוב לעסקים שבבסיסה עומד הרעיון של הוצאת תפעול מערכות המחשוב והתקשורת בחברה והשארת ניהול ישיר של פעילויות הליבה בלבד.שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו ולהשקיע את מרב המשאבים בכך ולהתיר אותו מהתחייבותו לטיפול במחשוב בעסק ובכך לייעל את הפעילות הכלכלית וההמשכיות העסקית. שיטה זו נותנת מענה איכותי לצורך קיצור זמני תגובה, לחסכון בעלויות, לעבודה מסביב לשעון ולהעסקת עובדים מיומנים בעלויות מינימליות ובאותה הנשימה לפתח את מערך המחשוב בחברה. בשנת 2018, נוספה חברת בת בשם LiveVPS, החברה הינה פלטפורמת ענן לעצמאיים, עסקים וחברות להקמת שרתי ענן ברחבי העולם עם ממשק קל לתפעול תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות המובילות בעולם. במהלך שנת 2019, החברה תתרחב לפעילות באירופה וארה”ב ותאפשר פלטפורמת ענן גלובאלית למשתמש.

מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, תמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה לטיפול מיידי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הנסיון והמשאבים העומדים לרשותינו.  אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותינו, ידע טכנולוגי עדכני ונסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את בכל אינטרקצייה מול לקוחותיה ולאורך כל פרוייקט וחוזה שירות.

תחומי ההתמחות שלנו

מתן שירותי תמיכת מחשוב בחוזי שירות – בנק שעות / ריטיינר

  • שירותי ענן – גיבוי ענן, ניהול שרתי ענן, סביבת עבודה מלאה בענן, קישוריות סניפים, DRשירותי אינטגרציה / שירותי מומחה
  • אספקת ציוד מחשוב היקפי על כל סוגיואספקת ציוד תקשורת ,אחסון ואבטחת מידע על כל סוגיו
  • הקמת תשתיות תקשורת, חדרי תקשורת, אינטרנט אלחוטי , מצלמות אבטחה, שדרוג ארונות
  • שדרוג והקמת מערכי מחשוב לחברותמכירה והטמעת מוצרי אבטחת מידע
  • מכירה והטמעת מוצרי רישוי ותוכנה מכירה והטמעת קווי תמסורת(אינטרנט) לעסקים
  • ניהול פרוייקטי IT / ייעוץ וייעול תהליכי מחשוב בחברותפתרונות VPN בינלאומי

מתאימים את השירות הנכון עבור העסק שלך

מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, תמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה לטיפול מיידי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הנסיון והמשאבים העומדים לרשותינו. אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותינו, ידע טכנולוגי עדכני ונסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את בכל אינטרקצייה מול לקוחותיה ולאורך כל פרוייקט וחוזה שירות.

הינה חברת מחשוב בוטיקית, המתמחה בתחום ייעוץ והקמת מערכי מחשוב מתקדמים לעסקים וארגונים ברחבי ישראל. כמו כן - שירותי מחשוב לעסקים ופתרונות התקשורת , אבטחת מידע , הקמת סביבות שרתים מרובות משתמשים תמיכה ותחזוקת משרדים. החברה מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות תקשורת ומחשוב,מקצועיים נלווים המסייעים לשיפור תהליכי העבודה בארגון וייעול הפעילות העסקית.שרותי מחשוב לעסקים - Elpc Networks מציעה ללקוחותיה סל פתרונות תקשורת חדשניים בהתאם לצרכים המשתנים, חדשות לבקרים, בתעשיית ה – IT, עובדי החברה מקפידים להתעדכן באופן מתמיד בטכנולוגיה ולקבל הסמכות של היצרנים המובילים בשוק. החברה מציעה ללקוחותיה את מיטב הפתרונות והטכנולוגיות הקיימים בשוק ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם שותפיה העסקיים. החברא מספקת פתרונות של מיטב היצרנים הקיימים היום בשוק בתחומי ה- Networking, Security, IT.אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותנו,ידע טכנולוגי עדכני וניסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותנו, והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את Elpc Networks בכל אינטראקציה מול לקוחותיה ולאורך כל פרויקט.אנו Elpc Networks מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי, אמין, ותמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה בטיפול מיידי, ללא ביורוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הניסיון והמשאבים העומדים לרשותנו.שירותי מחשוב לעסקים זה אנחנו.