חברתנו הינה חברה מובילה בתחום שירותי מחשוב לרואי חשבון. צוות העובדים המקצועי בחברתנו ידאג כי במשרדי רואי חשבון יותקנו מערכות המסייעות להם לבצע את העבודה בצורה הטובה והיעילה ביותר ללא כל סירבול ואי נוחות אלא ביצוע עבודה בקלות. אנו דואגים ללוות את קהל הלקוחות שלנו תוך הכרה עם התוכנות השונות לצורך ייעול העבודה. אנו זמינים עבור קהל הלקוחות שלנו לכל שאלה או בקשה תוך מענה מהיר.

במידה והשרת אינו פועל כשורה כאן אנו נכנסים לתמונה ומעניקים ליווי למשתמשים. אנשי המקצוע שלנו הינם בעלי הכשרה מתאימה, הם אינם נחים על זרי הדפנה אלא ממשיכים ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת לספק שירות איכותי לקהל הלקוחות ביכולתנו לבחון את תקינות המערכת ואת תקינות התוכנות המותקנות על השרת ואף לוודא כי לא הותקנו תוכנות מיותרות אשר גורמות להכבדה. 

בשנים האחרונות רואי חשבון רבים עוברים למערכות מחשוב מתקדמות ומאורגנות יותר בהשוואה למערכות המחשוב אשר היו קיימות לפני מספר שנים. הניירת אשר הייתה קיימת החליפה את מקומה לטובת שירותי מחשוב ענן  והקשר מול הלקוחות מתבצע באמצעות הערוצים הדיגיטליים.

לפי חוק מס הכנסה, פנקסי החשבוניות של הלקוחות מחייבים אחסון של 7 שנים לאחור. לא משנה אם מדובר ברואה חשבון בתל אביב או ברואה חשבון בקריית שמונה. ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לרואי החשבון לבצע מהפכה דיגיטלית אשר ניתן לראותה בדוחות.

ניתן למצוא מספר מערכות המסייעות לרואי חשבון לבצע את עבודתם:

גיבוי בענן: גיבוי בענן מאפשר לרואי החשבון לשמור על המסמכים בצורה מסודרת וכך לחסוך את עלויות האחסון. בהשוואה לעלויות אחסון אחרות, עלות אחסון של גיבוי בענן נחשבת זולה במיוחד וניתנת להתאמה.

תחנות עבודה בענן: תחנות העבודה מאפשרות לרואי החשבון לעסוק בעבודתו בלי לדאוג לעדכן את התוכנה או החומרה. באמצעות התחנות כל עובד יכול לגשת לתחנת העבודה שלו מכל מקום ולעבוד בצורה מהירה ויעילה.

 שרתים וירטואלים: אם בעבר בכל משרד רואה חשבון הייתה תשתית מחשוב מקומית אשר חייבה הקמת רשת מקומית תוך תחזוקה של שרתי תקשורת הרי בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי בדמות שרתים וירטואלים המאפשרים ביצוע עבודה בטוחה.

בעל עסק, הגיע הזמן להזניק את החברה שלך כמה רמות למעלה ולאפשר לך להתמקד במה שחשוב באמת.