שירותי IT

התמקד בעסק וביעדים שלך, אנו נעשה את השאר.

ELPC networks LTD מציעה מגוון שירותי IT מתקדמים לעסקים וארגונים בישראל. במסגרת שרותי IT מנוהלים תוכלו לקבל מענה שלם ואחריות מלאה לכלל צרכי המחשוב מספק יחיד, מקצועי ואמין. מסגרת השרות מותאמת עבורכם בהתאם לצרכי המחשוב, גודל ארגון והזמינות הנדרשתומתומחרת בצורה הוגנת וידועה. במסגרת שרותי IT תוכלו להנות מנסיון רב השנים, מצוות גדול ואיכותי של מומחים, רמת שרות גבוה, עבודה על בסיס מקצועי ובקרות איכות ושימוש במערכות ניטור מתקדמות למניעת תקלות.

שירותי IT הינו חלק מהליבה המרכזית בכל ארגון, אשר מבוסס על שיטת ניהול IT מודרנית וחדשנית. מטרת שירותים אלה היא להוציא מארגונים וחברות את תפעולו השוטף שך המחשוב בחברה לחברה חיצונית אשר תספר שירותי IT מקיפים. אופציה זו מאפשרת לעסקים להותיר את פעילות הליבה של הארגון בתפעול ובניהול ישיר של מיטב אנשי המקצוע של חברתנו, כך שתוכלו ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת ולהתמקד בתחום התמחות הארגון, ולהשקיע בו את מירב המשאבים לצד שליטה יעילה ומלאה בעסק שלכם.

  • התאמת כוח אדם ייעודי לכל בקשה ולכל צורך
  • צוות מקצועי ומומחה בעולמות ה-IT , המחשוב והתקשורת
  • שירות 360 מקיף לכל צורך מחשוב ארגוני
  • תמיכה ומענה מיידי ללא בירוקרטיה
  • ניטור 24/7 במתכונן ITaas & Noc as a service

Elpc networks מציעה מגוון שירותי IT מתקדמים לעסקים וארגונים בישראל. במסגרת שרותי IT מנוהלים תוכלו לקבל מענה שלם ואחריות מלאה לכלל צרכי המחשוב מספק יחיד, מקצועי ואמין. מסגרת השרות מותאמת עבורכם בהתאם לצרכי המחשוב, גודל ארגון והזמינות הנדרשתומתומחרת בצורה הוגנת וידועה.

במסגרת שרותי IT תוכלו להנות מנסיון רב השנים, מצוות גדול ואיכותי של מומחים, רמת שרות גבוה, עבודה על בסיס מקצועי ובקרות
איכות ושימוש במערכות ניטור מתקדמות למניעת תקלות.

ב- ELPC networks LTD , אנו מבינים את הצורך במערכת מחשוב יציבה, המידע הוא הנכס שלכם. יש לנו את כל הפתרונות והאמצעים לגרום לזה לקרות. בעולם של היום , שכל מערכות הליבה מבוססות על מחשוב, יש לכם על מי לסמוך !