שירות שרת דואר מרוחק במחשוב הענן מאפשר שיתוף ושליחה של הודעות מייל, לוחות שנה, יומנים, ועוד. כל זאת ללא הצורך לרכוש שרת דואר פנים-ארגוני או רשיונות יקרים. באמצעות שירות זה ניתן לתאם בין העובדים במשרד ובשטח, וכן לסנכרן בין מחשבים נייחים, ניידים ומחשבי כף יד וסלולרי.

 

 

יתרונות שירות שרת דואר ב- מחשוב הענן:

נגישות מיידית למידע. משתמש אחד מנהל את כל לוחות השנה של המשתמשים האחרים לפי הרשאות מוגדרות מראש.סנכרון מיידי לטלפון החכמים – אנשי השטח מקבלים את הלו"ז באופן מיידי ללא שיחת טלפון.מערכת ה-exchange מאפשרת לבנות מאגר מידע שכולל:

שרת דואר של Elpc – עבודה מכל מקום

יכולת עבודה מכל מקום אשר נמצא בו חיבור אינטרנט דרך Outlook . פגישה שנקבעה בלו"ז , מתעדכנת אצל שאר המשתמשים.

שרת דואר של Elpc – טלפנים חכמים

מערכת ה-Exchangeמאפשרת חיבור דרך טלפון חכם בטכנולוגיה שנקראת PUSH MAIL . באמצעות טכנולוגיה זו כל האימליים, אנשי הקשר, לוח השנה ושאר המידע שאיתו אתם עובדים ב-Outlook יהיו זמינים גם בטלפון הסלולרי. המידע מסונכרן באופן דו כיווני כלומר אם אתם משנים משהו בטלפון הסלולרי, שאר המשתמשים יראו את השינוי. למשל, אם משתמש אחר (המזכירה) תשנה חלק מהמידע, אתה תקבל אותו ישירות לטלפון החכם שלך.

שרת דואר של Elpc – גיבוי מלא

מערכת הדואר מגובית באופן מלא – גם במידה והמחשב שלכם קורס כל החומר מגובה באופן אוטומטי לגמרי בשרתים שלנו.בנוסף, ניתן לרכוש שירות גיבוי מקיף יותר, עבור תיבת הדואר שלך, אשר יאפשר לך לשחזר מידע עד 3 חודשים אחורה מכל סיבה שהיא (מחיקת מייל, קריסת מחשב, וכו'

שרת דואר של Elpc – תמיכה טכנית

חברת Elpc Networks מתגאה בתמיכה אישית, אדיבה ומקצועית. אנחנו נשמח להדריך אותך בכל פעולה בזמן אמת.

ניהול תיבת דואר תחת שם הדומיין שלך

זוהי דרך מעולה להדגשת המקצועיות של העסק שלך. כאשר אתה מבקר באתר ורואה שכתובת דואר אלקטרוני מסוימת היא של אחד מספקי השירות המרכזיים כגון Yahoo או Google זה עשוי לעתים קרובות להפחית את מעמדו של אותו בעל עסק בעיניך. על-מנת שתוכל לייצר סטנדרט של מקצועיות חשוב מאוד שתוכל ליצור תיבת דואר יעודית שמנוהלת תחת שם הדומיין שלך. בדרך זו תוכל כל מחלקה להתנהל עם תיבת דואר משלה וכך יוכלו גם מנהלים בכירים. בנוסף, תיבת דואר יעודית משלך מאפשרת לך לשלוט טוב יותר ולנהל את המיילים שאתה מפיץ בעת ביצוע פעילויות השיווק שלך או פשוט כאשר אתה בוחר להגיב ללקוחות. זוהי בהחלט אופציה מומלצת ביותר!