שרת וירטואלי

שרתים וירטואלים כבר מזמן לא משמשים רק את חברות הענק ואת התאגידים אלא, הטכנולוגיה של היום מאפשרת לכל חברה,עסק,סטארטאפ או תאגיד לבחור את השרת הוירטואלי המותאם לו אישית. חברתינו מתמחה במתן שירותי מחשוב ושירותי תקשורת וענן לחברות במשק הישראלי. מהנדסי הרשת של חברתינו ניגשים לכל לקוח חדש וכל פרוייקט עם נסיון עשיר וידע מקצועי אשר תורם רבות לחסכון הכספי של החברה בתשלום לטווח הרחוק ועם הידע המקצועי שיתן לאותה החברה שימוש חלק,מהיר ומאובטח.

LiveVPS הינה חברת בת שלנו והינה אחראית על מערך והפצת שרתי הענן. אנו מתמחים ההעברת משרדים קטנים ובינוניים לשרתי ענן אשר באים להחליף את השרתים המקומיים בחברות. סיבובת מרובות שרתים, שרתי DC, שרתי אחסון, שרתי פיתוח ועוד.

במקום עלויות כבדות על ציוד ותחזוקתו, יותר ויותר עסקים מתקדמים למחשוב ענן(שרת וירטואלי) וסביבת ענן שנותנת בטחון. את חדרי השרתים, התקנות ועדכוני התוכנה, החשמל, המזגנים ומומחי המחשוב בארגון, מחליף שירות מקיף שעונה לכל צרכי המחשוב, התשתיות והאפליקציות של העסק.

שירותי מחשוב הענן של Elpc מאפשרים לעסקים ליהנות מהחבילה המלאה: מרכיבים, שרתי תקשורת, שירות, תחזוקה ורישיונות. יכולות האינטגרציה המגוונות והמובנות של מחשוב ענן נותנות פתרונות לשלל תסריטים.
חברת Elpc מציעה שירות מקיף לכל צרכי המחשוב ולניהול תשתית האפליקציות תחת קורת גג אחת. החבילות המוצעות הנן גמישות לחלוטין ומותאמות לצרכים הייחודיים של כל לקוח ושל כל ענף ופעילות עסקית וכוללים אופטימיזציה דרך הענן. מדובר בפתרון מלא ומקיף הנחוץ לתפקוד הארגון וצמחיתו.

התשתיות של Elpc עבור לקוחות ענן הן מהמתקדמות בעולם, בזכות ציוד איכותי, יציב ואמין ובזכות שירות מקצועי בשעות העבודה או מסביב לשעון, לפי הצורך. שרתי הענן של כלל לקוחות החברה יושב במקום אחד מאובטח ומגובה לחלוטין, כולל יכולת התאוששות מאסון. השירות מאפשר ללקוחות לפרוס עלויות לטווח ארוך ולהעביר את האחריות המלאה לתשתיות ולתעבורת המידע אלינו.

התחזוקה ניתנת במקום אחד, מתחזוקת שרתים ואפליקציות ועד תמיכה במשתמשים. מומחי התמיכה של Elpc הם מקומיים ומכירים את פעילות כל הלקוחות, כך שנמנע הכורח לשוחח בשפה זרה עם איש תמיכה של אחת מהענקיות הבינלאומיות שמציעות שירותי ענן בסיסיים וסטנדרטיים.חברת Elpc מציעה שירות מקיף לכל צרכי המחשוב ולניהול תשתית האפליקציות תחת קורת גג אחת. החבילות המוצעות הנן גמישות לחלוטין ומותאמות לצרכים הייחודיים של כל לקוח ושל כל ענף ופעילות עסקית וכוללים אופטימיזציה דרך הענן. מדובר בפתרון מלא ומקיף הנחוץ לתפקוד הארגון וצמחיתו.

התשתיות של Elpc עבור לקוחות ענן הן מהמתקדמות בעולם, בזכות ציוד איכותי, יציב ואמין ובזכות שירות מקצועי בשעות העבודה או מסביב לשעון, לפי הצורך. שרתי הענן של כלל לקוחות החברה יושב במקום אחד מאובטח ומגובה לחלוטין, כולל יכולת התאוששות מאסון. השירות מאפשר ללקוחות לפרוס עלויות לטווח ארוך ולהעביר את האחריות המלאה לתשתיות ולתעבורת המידע אלינו.

 

מחשוב ענן ושרתים וירטואלים הפכו בשנים האחרונות לשירות מאוד מקובל והכרחי בשימוש הן בישראל והן בעולם. זאת בזכות חסכון ניכר בעלויות מחשוב, כוח אדם, אנרגיה ומניעת תקלות הנובעות מתחזוקה לא מקצועית של המערכות. מחשוב ענן מאפשר לעסקים להתרכז בדבר החשוב ביותר עבורם, שהוא מיצוי הפוטנציאל העסקי שלהם.
העבירו את המשרד שלכם לענן וחסכו הרבה כסף מיותר !

מהם יתרונותיו של שרת וירטואלי על השרת המקומי?

בעוד ששרתים לוקאליים גוררים איתם עלויות כבדות הנובעות מעלויות רכישת הציוד ועלויות תחזוקתו השוטפת, עסקים רבים כבר הותירו את העלויות הללו מאחוריהם והתקדמו לשרתים וירטואליים. עבורם, את כל כאב הראש הכרוך הנלווה לרכישת השרתים המתאימים, לארגון חדרי השרתים האופטימאליים, לצורך בהתקנות ובעדכוני תוכנה, לעלויות חשמל, אמצעי ניטור טמפרטורה ולהעסקת של מומחי מחשוב כעובדים מן המניין בארגון, מחליפים שירותי שרת וירטואלי מקיפים שעונים על כל צרכיהם, מבחינת המחשוב, מבחינת התשתיות וגם מבחינת האפליקציות והיישומים הנדרשים להם. לעיתים קרובות, שירותי השרת הווירטואלי אינם שירותי מדף, אלא נגזרים מהצרכים הספציפיים של העסק ונתפרים על פי מידותיו, כך שגם כאן, מדובר ביתרון משמעותי לעסק או לארגון.

יתרונותיה של חברה ישראלית על פני חברה מחו"ל

אמנם, ישנן חברות גלובאליות רבות המציעות את שירותיו של שרת וירטואלי, אולם, גם כאן, עבורנו הישראלים, קיים יתרון מובהק לחברה ישראלית, ולא רק בשל גאוות הכחול-לבן הידועה. גם אם השרת עצמו ממוקם בחוות שרתים בחו"ל, החברה הישראלית המציעה לכם את שירותי השרת פועלת בשעות העבודה המקובלות בישראל ומציעה לכם תמיכה מלאה בעברית, מקום לשבור את השיניים בעת הצורך על ניסיון לשוחח באנגלית (או בכל שפה אחרת). חברה כזו משמשת עבורכם נקודת קצה יחיד בכל הנוגע לשירותי השרת, ויוצרת עבורכם את סביבת העבודה האולטימטיבית.