מתאימים את השירות הנכון עבור העסק שלך

מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, תמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה לטיפול מיידי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הנסיון והמשאבים העומדים לרשותינו. אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותינו, ידע טכנולוגי עדכני ונסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה אותנו בכל אינטרקצייה מול לקוחותינו ולאורך כל פרוייקט וחוזה שירות.

ELPC networks Ltd הינה חברת מחשוב בוטיקית, המתמחה בתחום ייעוץ והקמת מערכי מחשוב מתקדמים לעסקים וארגונים ברחבי ישראל. כמו כן - שירותי מחשוב לעסקים ופתרונות התקשרות , אבטחת מידע , הקמת סביבות שרתים מרובות משתמשים, תמיכה ותחזוקת משרדים. החברה מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות תקשורת ומחשוב מקצועיים נלווים המסייעים לשיפור תהליכי העבודה בארגון וייעול הפעילות העסקית.שרותי מחשוב לעסקים - Elpc Networks מציעה ללקוחותיה סל פתרונות תקשורת חדשניים בהתאם לצרכים המשתנים, חדשות לבקרים, בתעשיית ה – IT. עובדי החברה מקפידים להתעדכן באופן מתמיד בטכנולוגיה ולקבל הסמכות של היצרנים המובילים בשוק. החברה מציעה ללקוחותיה את מיטב הפתרונות והטכנולוגיות הקיימות בשוק ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם שותפיה העסקיים. החברה מספקת פתרונות של מיטב היצרנים הקיימים היום בשוק בתחומי ה- Networking, Security, IT.אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותנו,ידע טכנולוגי עדכני וניסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותנו, והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את Elpc Networks בכל אינטרקציה מול לקוחותיה ולאורך כל פרויקט.אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי, אמין, ותמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה בטיפול מיידי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הניסיון והמשאבים העומדים לרשותנו.שירותי מחשוב לעסקים זה אנחנו.

מבינים בעסקים, עובדים עם אנשים.

שירותי IT הם הבינה של כל עסק. בשנים האחרונות האצת התפתחות הטכנולוגיה הביאה לשינויים רבים בקרב עסקים. תפקידנו הוא לייצר לכם סדר ושקט בין כל הטכנולוגיות. אנו מספקים שירותי IT מלאים ומקצועים ומתמחים בייעוץ והקמת תשתיות IT, שרותי IT, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן, הקמת מערכי מחשוב ותקשורת, מתן שירותי מחשוב למגזר העסקי והמוסדי, הקמה וניהול תשתיות תקשורת. מקצועיות, עמידה ביעדים, זמינות, אנושיות. כל אילו ועוד מלווים אותנו ביום יום בעבודה השוטפת מול לקוחות, מנהלי פרוייקטים, קבלנים, בעלי חברות ועוד. החברה הוקמה בשנת 2013, במטרה לשנות את תפיסת השירות ולחתור להיות מובילה בשוק ה-IT בישראל. 

אנו מספקים שירותי IT מלאים ומקצועים ומתמחים בייעוץ והקמת תשתיות IT, שרותי IT, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן, הקמת מערכי מחשוב ותקשורת, מתן שירותי מחשוב למגזר העסקי והמוסדי, הקמה וניהול תשתיות תקשורת. מקצועיות, עמידה ביעדים, זמינות, אנושיות. כל אילו ועוד מלווים אותנו ביום יום בעבודה השוטפת מול לקוחות, מנהלי פרוייקטים, קבלנים, בעלי חברות ועוד. החברה הוקמה בשנת 2013, במטרה לשנות את תפיסת השירות ולחתור להיות מובילה בשוק ה-IT בישראל. 

חברה המספקת שירותי IT צריכה להתמחות בכל התחומים. החל מתחזוקת רשתות, שירותי דואר, אבטחת מידע, ניהול בסיסי נתונים ועוד. עבודתם כוללת מיפוי של כל מערך המחשוב, התקנת התוכנות, תחזוקה שוטפת של המערכת ובעיקר פתרון הבעיות והתקלות כאשר הן מתרחשות. כל טכנאי פועל בתחום המומחיות שלו ושילוב הכוחות יוצר נבחרת מומחים מנצחת.  שירותי IT הינו הליבה של כל עסק מהקטן לגדול.

 

שירותי מחשוב ותקשורת לעסקים

חברת  ELPC Networks Ltd  הוקמה בשנת 2012 ומאז מתמחה במתן שרותי ייעוץ, הקמה, אינטגרציה ותמיכה. שירותי מחשוב, שירותי ענן, פתרונות אבטחת מידע, תשתיות אינטרנט וקישוריות סניפים בארץ וב­עולם. הקמה ושדרוג שרתים ותשתיות מרובות משתמשים, מערכות אלחוטיות מתקדמות, ניטור ובקרה, פתרונות תקשורת ותשתיות תקשורת לעסקים, ארגונים, מוסדות וחברות. החברה מספקת שירותי מחשוב לעסקים שבבסיסה עומד הרעיון של הוצאת תפעול מערכות המחשוב והתקשורת בחברה והשארת ניהול ישיר של פעילויות הליבה בלבד.שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו ולהשקיע את מרב המשאבים בכך ולהתיר אותו מהתחייבותו לטיפול במחשוב בעסק ובכך לייעל את הפעילות הכלכלית וההמשכיות העסקית. שיטה זו נותנת מענה איכותי לצורך קיצור זמני תגובה, לחסכון בעלויות, לעבודה מסביב לשעון ולהעסקת עובדים מיומנים בעלויות מינימליות ובאותה הנשימה לפתח את מערך המחשוב בחברה. בשנת 2018, נוספה חברת בת בשם LiveVPS, החברה הינה פלטפורמת ענן לעצמאיים, עסקים וחברות להקמת שרתי ענן ברחבי העולם עם ממשק קל לתפעול תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות המובילות בעולם. במהלך שנת 2019, החברה תתרחב לפעילות באירופה וארה"ב ותאפשר פלטפורמת ענן גלובאלית למשתמש.

מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, תמיכה מלאה לכל צורך שיעלה, בכל ימות השנה. כל פנייה זוכה לטיפול מיידי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הנסיון והמשאבים העומדים לרשותינו.  אנו משלבים את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה: שותפות אמת ושירותיות, הבנת הצרכים העסקיים של לקוחותינו, ידע טכנולוגי עדכני ונסיון עתיר שנים. כל אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את בכל אינטרקצייה מול לקוחותיה ולאורך כל פרוייקט וחוזה שירות.