מה זה aws

את חברת אמזון כולנו מכירים, אולם בתור בעלי עסקים חשוב שתדעו שחברת אמזון מציעה שירות שיכול מאוד לעניין אתכם. aws הוא שירות הענן של חברת אמזון, שבו עושות שימוש לא מעט חברות גדולות ברחבי העולם. אנחנו ב ELPC Networks Ltd כאן כדי להסביר לכם איך בדיוק יכול להיות רלוונטי גם עבור העסק שלכם.

שירותי ענן לעסקים

בתור בעלי עסקים, אתם כל קודם צריכים להבין את החשיבות הרבה שיש לשירותי ענן לעסקים. שירות ענן מאפשר לכם בעצם לנהל את כל מה שקשור למחשוב ומידע בענן מאובטח יותר שעובד בצורה המיטבית. בתור בעלי עסקים לא תמיד יש לכם זמן להתעסק עם תפעול של רשתות המחשוב, ובנוסף לעיתים רשתות מחשוב איכותיות יכולות לעלות לא מעט כסף.

בדיוק בשל הסיבות הללו נועדו שירותי ענן. השירותים הללו מאפשרים לכם לאחסן את כל המידע שלכם בענן שלא נמצא בעסק וכך לאפשר למחשבים לכם לעבוד בצורה מהירה יותר, ולהיות רגועים שהמידע שלכם בטוח. אחת החברות שמציע שירותי ענן כאלו היא חברת אמזון, ושירות הענן שלה נקרא aws.

aws

אמזון מאפשרת לכם לקבל שירותי ענן, כאשר הדבר החשוב ביותר לחברה הוא גמישות עסקית רבה. בתור בעלי עסקים לא תמיד אתם יודעים מהי עוצמת השרתים שלה אתם זקוקים במהלך העבודה או מה נפח האחסון שדרוש לכם. אמזון מאפשרת לכם באמצעות הפלטפורמה הזו לנהל את העסק שלכם תוך כדי תנועה.

בכל רגע אתם יכולים להגדיל או להוריד נפח עבודה, כאשר התשלום הוא כמובן לפי הצריכה, בלי שאתם צריכים להתחייב מראש על צריכה מסוימת. בנוסף, בענן של אמזון אתם יכולים להיות רגועים כיון שחברות גדולות מאוד שומרות שם את המידע שלהן, מה שמבטיח לכם רמת שמירה שאי אפשר באמת להתחרות בה.

תפעול aws

כיון שהפלטפורמה הזו מיועדת גם לחברות גדולות, בתור בעלי עסקים קטנים אתם עלולים להרגיש שהתפעול של הפלטפורמה הזו פחות מתאים לכם. עם זאת, חברות שונות מציעות לכם שירות שיעזור לכם לנהל את הענן שלכם בחברת אמזון, וכך גם תוכלו ליהנות משירותי ענן טובים, וגם לא תצטרכו להתמודד עם תפעול מורכב.

לסיכום

במסגרת שירותי ענן רבים שאותם ניתן לקבל, גם חברת אמזון מציע לכם לעשות שימוש בשירותי הענן שלה aws. בשירות הזה עושות שימוש חברות גדולות במיוחד ועבור העסק שלכם זו אפשרות נהדרת. אם היא נראית לכם מורכבת מידי, חברות שונות יוכלו לסייע לכם בתפעול הענן.

שתפו פוסט זה