שירותי ענן מבוססי Google GCP

behind the scenes at beyond

We Are Beyond

כל בעל ארגון חייב לפתוח מייל עסקי על מנת לשמור על קשר רציף עם קהל הלקוחות. Google Apps הוא כרטיס הביקור של בעלי העסקים וניתן לפרסם אותו בכל ענפי השיווק ולכן יש חשיבות רבה להשקיע בו. בעולם המתקדם בו מתנהלים עסקים רבים קיימת חשיבות בפתיחת דואל עסקי על מנת שהלקוחות יצרו איתנו קשר. ללא דואל עסקי בעלי העסקים יגלו קושי לשמור על קשר עם הלקוחות. פתיחת דואל עסקי מאפשרת לבעלי העסקים להיות עם היד על הדופק ולדעת כי יש להם דרך לשמור על קשר רציף עם הלקוחות.

 מה זה Google Apps for Business

Google Apps for Business  זהו דואל עם שם הדומיין המופיע בתוך הדואל. מדובר בדואל המכיל את שם הדומיין של העסק וגם את המחלה או שם המשתמש. התוצאה היא כי כל עובד בעסק מקבל דואל בו מופיע שמו וכך ההתקשרות עם הלקוחות הופכת קלה יותר. כיום לכל עסק יש כתובת דואל עסקית באמצעותה הלקוחות יכולים ליצור קשר ולהתחבר לשם העסק. דואל ממותג משדר רצינות בהשוואה לדואל רגיל. לכל מחלקה בעסק ניתן לתת דואל עם שם המחלקה וסיומת העסק.

 מה עוד המערכת מאפשרת

נוסף לדברים, הנ"ל המערכת מאפשרת סביבה משותפת של מספר דברים:

 -גוגל דרייב  (Google Drive) – אפשרות לפתוח מסמכי דוקס, שימוש בתוכנת אקסל, צייר, מפות.

 -יומן גוגל: אפשרות לשתף ולזמן פגישות ואירועים שונים.

– יצירת קבוצות: אפשרות ליצור קבוצות ולערוך דיונים.

לאחר שהבנתם את היתרונות הרבים של פתיחת דואל לעסק הכולל את שם הדומיין של החברה יש ליצור כתובת דואל לחברה דרך גוגל. בדיוק בשביל זה צוות המומחים של Elpc networks עומד לשירותכם ומאפשר לכם לדעת כי יצירת הדואל תתבצע בצורה המקצועית ביותר. צוות החברה שלנו יסייע לכם בפתיחת דואל עסקי ויוודא כי הכל תקין בכל ימות השנה בשעות היממה על מנת שהפעילות העסקית שלכם תתבצע בצורה הטובה ביותר תוך אמצעי אבטחה מובילים אשר יסייעו להגן על הנתונים העסקיים שלכם.

 

נשמח לעזור כם בהקמת מייל ארגוני שתפור למידות שלכם!