שירותו IT לעסקים

שירותי IT ואינטגרציה

מבינים בעסקים, עובדים עם אנשים

השותפים שלך להצלחה טכנולוגית עסקית

שרותי מחשוב מנוהלים

השמת מומחים

ניהול פרוייקטי IT

מחשוב ענן

ניהול סייבר ואבטחת מידע

שירותי IT מנוהלים מיקור חוץ והשמה מחשוב ענן ניהול אבטחת מידע וסייבר תמיכה בבית הלקוח ומרחוק הקמת מערכי מחשוב ותקשורת שרתים וירטואלים בענן שירותי השמת אנשי IT Microsoft 365 & Azure ניטור ובקרה 7\24 הקמת תשתיות תקשורת  ייעוץ וליווי פרוייקטי IT

שרותי IT מנוהלים

ניהול פרוייקטי IT

שירותי אבטחת מידע

פתרונות למעבר לענן 

שירותי מיקור חוץ

נעים לנו מאוד !

ELPC Networks ltd הינה חברת IT משפחתית, מקצועית, אנרגטית, בוטיקית וצעירה הפועלת מזה 10 שנים, המונה כ-25 מקצוענים. בניהם: טכנאי רשתות ותקשורת, מהנדסי רשת, ארכיטקטים ומומחי תשתיות IT. מאז ועד היום, מלווה מאות חברות סטארטאפ, חברות הייטק, פיננסים, עסקים וחברות במשק הישראלי להצלחה בתחום ה-IT. החברה מתמחה בהגשמה ומיצוב של פתרון IT מקיף וכולל המתחיל משלב הבנה עמוקה של צרכי הארגון – האפיון והייעוץ, דרך שלב הרכש ובחירת הטכנולוגיות הנכונות, אינטגרציה והטמעה של מערכות מחשוב ותהליכים ועד לשירות מקיף שוטף בבית העסק, בהשמה או מרחוק. החברה מונה 3 מחלקות הפועלות בסינרגיה מופלאה תוך כדי אסקלציה והבנת צרכי הלקוח: מוקד תמיכה ראשונית  Help Desk – Tier1, צוות IT Tier2 וצוות אינטגרטורים מומחים  PS Tier3 על כל זה מנגנת מערכת SOC פעילה המנתרת ומתריעה על כלל פעילויות לקוחותינו. אנו מנגישים פתרון מחשוב מקיף, 360 מעלות לכל חברה. עם השנים צברנו ניסיון רב במתן שירותי IT ותהליכי ליבה, בהם הבנו מה הלקוח באמת צריך והיכן האתגרים והקשיים שבניהול IT בארגון. אנו ממצבים את עצמנו בראש החברות המובילות כיום בארץ ומתחייבים לשרת את המטרה לשמה קמנו – לשמור על הלקוח מבצעי, זמין, ללא תקלות בקדמת הטכנולוגיה ולאורך זמן. 

אנו מספקים שירותי IT מלאים ומקצועיים ומתמחים בייעוץ והקמת תשתיות IT, ניהול אבטחת מידע וסייבר, אינטגרציה ושירותי מומחה, שרותי IT, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן, הקמת מערכי מחשוב ותקשורת, הטמעת רגולציה בארגון, סקרי מחשוב ואבטחת מידע, מתן שירותי מחשוב למגזר העסקי והמוסדי, השמת מומחי IT לחברות הייטק וחברות הזנק, הקמה וניהול תשתיות תקשורת.  מקצועיות, עמידה ביעדים, זמינות, אנושיות. כל אלו ועוד מלווים אותנו ביום יום בעבודה השוטפת מול לקוחות, מנהלי פרוייקטים, קבלנים, בעלי חברות ועוד.

מיקור חוץ

שירותי ניהול מחשוב ומערכות IT, לחברות סטארט-אפ והייטק

יותר מהכל, אנו מבינים את תהליכי הליבה של לקוחותנו ובשל כך מסוגלים לספק שירות ממוקד, זמין, מהיר ומקצועי לחברות שאין להם את היכולת או הזמן לעסוק בתפעול IT. אותן החברות נמצאות במירוץ פיתוח מתמיד, בגיוס עובדים רחב, בפיתוח מערכות ועוד אשר רק פעילות זאת צורכת משאבים ואנרגיה רבה מהצוות הניהולי. לשם כך אנו נכנסים לתמונה ומספקים מעטפת תפעולים מלאה לחברות בכל נושאי ה- IT לארגונים.

מיקור חוץ

מיקור חוץ

ניהול רכש מחשוב

מיקור חוץ

מנהל אבטחת מידע כשירות

מיקור חוץ

מיקור חוץ

On\Off Boarding

מיקור חוץ

ניהול Inventory

מיקור חוץ

ייעוץ תהליכי IT

מיקור חוץ

מבינים בעסקים, עובדים עם אנשים.

אנו מאמינים כי תפעול מערך המחשוב וה-IT במשרד צריך להתבצע ע"י מחלקת IT מקצועית ומיומנת ולא לגזול מזמן העבודה של המנהלים או מי מצוות המשרד, ע"י הטמעת צוות IT בבית הלקוח או טיפול קבוע ומונע מרחוק ובכך להביא לעבודה תקינה, מוקפדת ומעודכנת. שירותי IT מקיפים לעסקים עם דגש על הקשר הבין אישי בין המנהלים, בין הטכנאים לעובדי החברה, מבטיחה איכות שירות, שייכות והצלחה. החברה מונה צוות סיסטם מקצועי ומיומן בעל נסיון עשיר שנים בתחום המחשוב והתשתיות אשר מביא משב רוח רענן לעולמות ה-IT. נושא זה מגשר על פערי הנגשת המחשוב לכל העסקים מתוך הצורך בבניית בינה איכותית וחזקה של מעטפת פתרונות מחשוב לעסק.

שירותו IT הם הבינה של כל עסק. בשנים האחרונות האצת התפתחות הטכנולוגיה הביאה לשינויים רבים בקרב עסקים. תפקידנו הוא לייצר לכם סדר ושקט בין כל הטכנולוגיות. להגיע למטרה אחת – הצלחת העסק שלכם לרוץ קדימה בשקט. חברה המספקת שירותי IT צריכה להתמחות בכל התחומים. החל מתחזוקת רשתות, שירותי דואר, אבטחת מידע, ניהול בסיסי נתונים' אבטחת מידע, סייבר, אינטגרציה ועוד. עבודתנו כוללת מיפוי של כל מערך המחשוב, התקנת התוכנות, תחזוקה שוטפת של המערכת ובעיקר פתרון הבעיות והתקלות כאשר הן מתרחשות. כל טכנאי פועל בתחום המומחיות שלו ושילוב הכוחות יוצר נבחרת מומחים מנצחת.  שירותי IT הינו הליבה של כל עסק מהקטן לגדול.

מוצרים מובילים

Okta הינה הפתרון המוביל בעולם כיום לניהול זהויות המשתמשים בארגון. המערכת מספקת מנגנון הזדהות אחודה לכל אפליקציה שבאה במגע עם הארגון ומחוצה לו. Okta מספקת אינטגרציה עם למעלה מ-5000 אפיקציות מובילות ומוכרות בעולם אשר מוכנה לבצע איתם אינטגרציית הזדבות וניהול מלאה. המערכת מספקת ניהול של כלל הזהויות בחברה ממשק אחד, נוח וידידותי למשתמש המאפשר שמירה על אבטחת מידע גם לארגון עם אלפי ועשרות אלפי משתמשים.
Cynet הינה פלטפורמה אבטחת מידע אוטונומית כנגד מתקפות סייבר איומים וסכנות אשר פועלת באופן אוטומטי, הפתרון הינו מוצר אחוד Cynet360 אשר מכיל מספר מוצרים EDR ,Network analytics, Deception, UEBA, EPP, Vulnerability management הפלטפורמה מבצעת קורלצייה מלאה בין כל המוצרים ונותנת הקשר מלא לכל מתקפה ו/או פעולה חשודה/זדונית בסביבת הלקוח.Cynet XDR מונע ומגלה איומים על נקודות קצה, רשתות ומשתמשים ומפעיל עבור כל איום שזוהה זרימת חקירה אוטומטית החושפת את היקף ההתקפה וסיבת השורש שלה ומיישמת תיקון אוטומטי.
מערכת אחת, בממשק אחד אשר יכול לבצע מגוון פעולות שיבטיחו הגנה מירבית על העסק שלכם. באמצעות מערכת AI מתקדמת, טכנולוגיה פורצת גבולות ניתן להגן ולמנוע מתקפות סייבר ובכך לשמור על המשכיות עסקית העונה לכל אתגר. חברת SentinelOne נחשבת כיום למוביל מס’1 בתחום אבטחת הסייבר בעולם וממוקמת לפי Gartner כמוביל בתחום. חברת ELPC Networks הינה משווק מוסמך – הטמיע ומנהל את מוצרי SentinelOne במודל MSSP למגוון לקוחות החברה.
Avanan מנטר, מגן ומונע איומים המתרחשים בתהליך שיתוף המידע בין ארגונים. החל משיתופי קבצים ומידע כמו Google Workspace, Microsoft SharePoint, DropBox, Slack וכו' ובכך מונע התפשוטת של חשבונות שנפגעו בתוך הארכון בצורה גלובאלית. מניעת הפרות או דלף מידע אוטומטי, זיעוי חשבונות שנפגעו וטיפול לאחר זיהוי מונה התקשרות פנים ארגונית ופגיעה בתהליכי עבודה. כיום, Avanan הינו הפתרון היחיד אשר מבצע ניטור Inline Online של כלל ערוצי שיתוף הפעולה של הארגון
Acronis הינו גיבוי ענן הפועל במודל SaaS הניתן במודל תשלום לפי נפח שימוש חודשי, הנועד לגיבוי עסקי בנפחים גדולים ולמערכות קריטיות. השירות מאפשר גיבוי והתאוששות ( חזרה לשגרה ) בבמחשב / שרת ספציפי לאותו המחשב או ענן מקומי או מחשב אחר ומספק גיבוי ופלטפורמה לכל סוגי הקבצים הפופולרים ומערכות שרתים פיזיים ווירטואלים, כולל שירותי DR.

שירותי IT ומחשוב לעסקים

שירותי IT  ומחשוב לעסקים הינו מושג עיקרי בעולם המחשוב – שרותי IT מורכבים ממספר לא קטן של שירותים כגון: תחזוקה שוטפת, ניהול תשתיות, ניהול אבטחת מידע, תמיכת מחשוב, Help Desk וכו'. משירותי טכנאי מחשבים בבית הלקוח ועד טיפול מונע ותחזוקת שרתים, משירותי תמיכה טכנית מרחוק ועד הקמת תשתיות תקשורת. שירותי אבטחת מידע ותפעול תקשורת. אתם יכולים לנהל את החברה לשירותי מחשוב מהמקצועיות בתחום, אך אם השירות לקוי, זה מה שהלקוחות שלך יזכרו ממך. הצלחתם של ארגונים כיום תלויה רבות בניהול חכם ונכון של מערכות המיחשוב. ניהול מתקדם זה הינו תשתית חיונית לקיומו של כל ארגון וארגון והבחירה בספק השירות הינה מכרעת בהתנהלותם ובהישגיהם. מתוך הבנת צורכי הלקוח מציעה Elpc Networks ארבעה מסלולים עיקריים: מקיף, שירותי, אישי וייעוצי – לעבודה משותפת עם לקוחותיה. אלה מאפשרים מתן מענה מיטבי, גמיש ונוח לדרישותיו הייחודיות של כל לקוח. שירותי מחשוב לעסקים ELPC

ניהול 360 IT

ניהול מלא ומקיף של כלל נכסי המחשוב 24\7 ע"י מערך ניטור מתקדם כולל התראות בזמן אמת, טשר באמצעותו ניתן לאתר תקלה או למנוע תקלה ובכל לשמור על זמינות מיטבית

הקמת שרתים

שרתים פיזים, מערכות וירטואליות ושרתי ענן צריך לתכנן בקפידה בכדי לנצל את המירב מהטכנולוגיה. לחברתינו נסיון עשיר בהקמת סביבות שרתים לחברות ולתעשייה.

ניהול פרוייקטים

בכדי שהפרוייקט שלכם יעבור בהצלחה, הרי השקעתם הרבה כסף באפיון ורכישת מוצרים אנו יודעים להשתלב עם צוותי מחשוב קיימים ולמקסם את הפרוייקט לצד הטוב ביותר.

אינטגרציה

התממשקות וחיבור בין כלל מערכות המחשוב המשתנות והפיכתם למערך מחשוב שמדבר בשפה אחת. אריזה של מוצרי מחשוב באופן שיתאים לכם ומערכות שלכם.

ייעוץ תשתיות

תשתיות המחשוב והתקשורת הם הליבה של העסק, לצורך גידול אופטימלי במיוחד בגידול מואצ לסטארטאפים, צריך לוודא שמערכות המחשוב נבנות ומתוכננות בהתאם.

הקמת משרדים

חברתינו מתמחה בהקמת משרדים חדשים החל משלב האפיון דרך שלך הייעוץ ועד להקמה ותפעול בפועל. נגבש אתכם תוכנית שתתאים למידות שלכם.

4 שלבים והחברה שלכם מתנהל אחרת

מחשוב ענן

אנו מספקים מגוון שירותי ענן מנוהלים לעסקים. שרתים וירטואלים, גיבוי ענן, המשכיות עסקית, שולחן עבודה מרוחק, אבטחת מידע כשירות ועוד. מחשוב ענן אמנם הפך לאחד מהבאזז וורדס אותן פגשנו בעשור האחרון, אולם בניגוד לשאר הבאזז וורדס, בשל יעילותו, הוא לא רק שלא התפוגג כמו כל טרנד לוהט אחר, אלא אף התיישב, התקבע והפך לפתרון הטוב ביותר המוצע לעסקים, חברות וארגונים בגדלים שונים. נהלו את העסק שלכם מכל מקום בכל זמן ובסנכרון מלא. מהיום כבר לא צריך לקנות חומרה, תוכנה או לדאוג להתקנה או זמינות. מגוון שירותי הענן של Elpc Networks מהווים פתרון מאובטח, יציב ומהיר לניהול העסק שלך בענן בעלות חודשית קבועה וידועה מראש. שירותי מחשוב ענן מציעים את היתרונות הבאים: אין צורך ברכישת שרתים ורישיונות תוכנה, אין צורך בהעסקת אנשי IT ואבטחת מידע, ואין צורך בשרותי IT אחסון מאובטח של מידע עסקי קריטי. מה זה מחשוב ענן? מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו. שירותי מחשוב ענן

תשתיות ההחברה פרוסה ב-3 חוות שרתים ברחבי העולם. ישראל, ארה"ב והולנד – פריסו זו מביאה איתה יכולת שרידות מיטבית ע"י פריסה וגיבוי חם בין יבשתי. כמו כן, יכולת התאמה מירבית לצרכי הלקוח ע"י פריסה ממוקדת באיזורי פעילות עיקריים בעולם. . אנו שוקדים במרץ על מנת להתפתח ולהגיע לפריסת שרתים לאיזורים נרחבים יותר. השרתים בעלי מעבדי Xeon Platinum, אחסון NvME  חדיש ובעלות קישוריות של כ- 40Gbit. מה שמבטיח עבודת ענן מהירה, רציפה וזמינה. כלל השרתים יושבית תחת ארכיטקטורת Cluster המנוטרת ונבדקת ברמה 24/7/365 ע"י צוות NOC מקצועי ומיומן. 

VPN

פתרונות קישוריות סניפים וקישוריות לגלישה בינלאומית ע"י מערכות אובטחות המותאמות על גבי שרתים יעודיים לכל לקוח ולכל דרישה.

גיבוי ענן

אנו מבצעים מגוון גיבויי ענן המותאמים לכל עסק ולכל דרישה. קבצים, מסדי נתונים, שרתים, תמונות ושרתים מלאים לצורך DR ושרידות. בין אם בישראל או ברחבי העולם.

NaaS

ניטור מערכות מחשוב ונכסי מחשוב 24/7 בכל זמן נתון. אנו יודעים לייצר תמונת מצב מלאה ולעקוב אחר כל שינוי במערכות החברה, לנטר , להתריע ולתחזק בכדי למנוע תקלות.

אופיס 365

חברתינו CSP המספקת מגוון שירותי אופיס 365, הטמעות ומיגרציה למערכות הענן של מיקרוסופט. החל משלב הייעוץ דרך מיגרציה ועד לעבודה שוטפת.

משרד בענן

מעבירים את השרתים המיושנים לענן וממשיכים לעבוד כאילו לא השתנה. רק שעכשיו כל התשתיות הם בענן, מוגנות, מאובטחות, מגובות וזמינות מכל מקום ובכל זמן.

שרתים וירטואלים

חברתינו מתמחה בהתאמת פתרון וירטואלי מותאם אישית. בבעלותינו חוות שרתים הממוקמת בראש העין בחווה של חברת Partner במתקן ADGAR היוקרתי.

אנו בטוחים כי לעסק שלכם מגיע שקט ובטחון, לשם זה אנו כאן.

אנו ב-  ELPC Networks Ltd מחוייבים להצלחת הלקוחות שלנו ומתחייבים לספק שותפות אמת לאורך זמן ע"י שירות מקצועי, אמין ותמיכה מלאה לכל צורך שיעלה. כל פניה זוכה לטיפול אישי, ללא בירוקרטיה, תוך ניצול מלוא הידע, הנסיון והמשאבים העומדים לרשותינו. אנו מאמינים במתן שירות מחשוב שנמדד לא רק בזמן התגובה כאשר ישנה תקלה. אלא במערכות בקרה ושליטה אשר מבצעת טיפול מונע וניתור 24\7 של מערכות המחשוב, IT והתקשורת בעסק ובכך ממזערות את הצורך בהגעת טכנאים ובתקלות אשר משביטות ומפריעות לסדר היום. מחשוב לעסקים ששמים לעצמם כיעד להפטר מתקלות חוזרות ומתסכלות ובכך להשאיר בעסק את פעילות הליבה של החבה מבלי לדאוג למחשוב. מחלקת שרותי הIT שלנו מספקת מבחר רחב של פתרונות בתחום המחשוב לעסקים. 

שירותי מחשוב לעסקים עובדים עם אנשים, הערך העליון שלנו הוא שירות ללקוח וההון האנושי, ראשית עובדים עם אנשים , חשוב לנו לייצר שפה משותפת ואחידה, בה תראו בנו משפחה, משפחת ELPC Networks Ltd. אנו מספקים שירותי מחשוב לעסקים ובבסיסה עומד הרעיון של הוצאת תפעול מערכות המחשוב והתקשורת בחברה והשארת ניהול ישיר של פעילויות הליבה בלבד. שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו, להשקיע בו את מרב המשאבים ולהתיר אותו מהתחייבותו לטיפול במחשוב בעסק ובכך לייעל את הפעילות הכלכלית וההמשכיות העסקית.

אבטחת מידע

היום, בעולם בו המידע הוא אחד הנושאים החמים במגזר העסקי והפרטי, חשוב לתכנן ולהכיר את נכסי המחשוב המניעים את המידע. בין אם אתה עסק קטן או גדול, המידע שלך שווה המון. אם זה לחברה, למתחרים או לארגונים זדוניים המנסים לשאוב מידע ולשתול רוגלות אחר המידע. תעשיית אבטחת המידע מגלגלת מיידי שנה מיליארדי דולרים ולא סתם. ציוד אבטחת מידע, תרגול עובדי החברה, קיום סקרי סיכונים ואסטרטגיה, בניית מערכי אבטחה והתגוננות, פולות ליום שאחרי ועוד חשובים לקחת בחשבון בכל עסק. 

אנו ב-Elpc Networks נמצא פתרון אבטחה מתאים לארגונכם. אין אנו מחוייבים לחברה זו או אחרת, אלא, אך ורק ללקוחותינו ולצרכי המחשוב המדוייקים שלהם.אנו נתאים עבורכם את פתרון אבטחת המידע המקצועי ביותר והמתאים ביותר.בחירה של מערכת פיירוול נכונה עבור הארגון שלכם היא לא עניין של מה בכך. אבטחת מידע היא פעילות שמטרתה הגנה על מערכות מחשב מפני סיכונים המאיימים עליהן. אבטחה זו כוללת אבטחה פיזית של המבנה שבו נמצאות מערכות המחשב, אבטחה של מערכות החומרה והתוכנה ואבטחה של המידע שנאגר בהן. מאגרי מידע רבים, המשמשים יחידים, תאגידים, ומדינות, נמצאים על גבי מחשבים בעלי גישה לאינטרנט. בנוסף, גם למאגרים המבודלים מהאינטרנט ניתן לגרום נזק באמצעות גישה ישירה שאינה באמצעות הרשת. מאגרי מידע אלו כוללים מידע אישי, עסקי וביטחוני. מרכיב מרכזי של תחום אבטחת המידע הוא הגנה על מאגרי מידע אלו מפני גישה בלתי מורשית למידע

מוצרי אבטחת מידע

אנו מפיצים של מגוון החברות המובילות בשוק כיום. יודעים להתאים פתרון אבטחת מידע לכל גודל ארגון ולכל צורך. הטמעת מכגוון פתרונות ענן ופיזיים.

AV / DLP / ATP

מגוון מוצרי הגנה מפני זליגת נתונים ברשת אל מחוצה לה, מוצרי אנטי וירוס בכדי למנוע התקפת רוגלות ווירוסים, מותרי אבטחה מתקדמים למחשבים ניידיפ, טלפונים ומוצרי IOT ברשת.

סקרי סיכונים

כל חברה צריכה לבצע סקר סיכונים כדי לבנות תוכנית עבודה מחשובית במקרה אסון. תוכנית זו תייעל את העבודה במשברים ע"י נהלים כתובים מבעוד מועד.

Siem / Soc

ניטור ותפעול תעבורת הרשת, מערכי המחשוב, חומרה, תוכנה, לוגים וכל נושא שיעורר חשד וזליגה מהנורמה. ננטר ונתפעל מיידית ע"י מערכות הבבקרה שלנו.

מניעת Phishing

6% מכל נפח המיילים הינו מייל פישינג, זה יכול לתפוס חברה לא מוכנה ולהשתלט על מערכות כספים, הנהלה ועוד. בכדי להתגונן יש לייצר מנגנון מניעה מותאם לכל עסק ולכל מערכת.

מבדקי PT

אנו מבצעים מבדקי חדירות לשרתים, אתרים, אפליקציות, מערכות מידע בכל שלב שהוא. מבדקי חדירות באים להצביע לנו על נקודות חולשה ברשת שאותם צריך לסגור ולאבטח.

תשתיות תקשורת

חברתינו מתמחה בייעוץ והקמת תשתיות תקשורת אקטיביות ופאסיביות, הקמת חדרי שרתים ומערכות תקשורת מתקדמות. בעידן הטכנולוגי של היום,תשתיות תקשורת הינו נושא בלתי נפרד מאיכות המחשוב בעסק. העסק וכל מערכות המחשוב נשענות על תשתיות תקשורת חזקות וחכמות, אשר מלוות את הלקוח שנים על גבי שנים. הקמת תשתיות תקשורת בצורה יעילה וחכמה תורמת רבות למערך המחשוב בחברה לצמוח למאפשרת לעובדים להתייעל ולהפיק את המירב ממערך המחשוב בחברה. בעולם המודרני תשתיות תקשורת הינו מרכיב מאוד חשוב בחיינו. Elpc Networks מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשורת כדי להנות מתקשורת איכותית ומתקדמת. חברתינו מתמחכה בהקמה ותכנון של תשתיות תקשורת למשרדים חדשים, סטארטאפים, חוות שרתים , תשתיות תקשורת למוסדות ציבוריים , תשתיות תקשורת למוקדי מכירות ועוד.

תשתיות תקשורת הינן פתרון מתקדם ומוביל בתחום המחשבים והטלפוניה המבוצע על ידי מיטב המומחים בתחום. תשתיות תקשורת, כפי שמציעה חברת Elpc Networks, כוללות תכנון, הטמעה וליווי אישי לאורך כל תהליך העבודה, הכולל פריסת כבלי תקשורת לתשתית פנימית ולתשתית חיצונית על ידי התקנת כבלי תקשורת מסוגים שונים, התקנת תשתית חכמה משולבת מחשבים וטלפוניה, הקמת תשתית טלפוניה בתוך מבנים והכנת תשתיות חיצוניות. בנוסף לכך, מבוצעת התקנת תשתית אופטית, אחד מבין פתרונות תשתיות תקשורתהמובילים בתחום. ככאלו המציעות התקדמות טכנולוגית בלתי רגילה, מאפשרות תשתיות תקשורת, המותקנות בכל חברה וחברה, את ביסוסה, עיבודה והעברתה של תקשורת פנים באמצעות תשתיות תקשורת, החשובה במיוחד למהלכה התקין של החברה ולהגשמת יעדיה. חברת Elpc Networks בעלת ותק רב וניסיון בתחום הקמתן ותחזוקתן של תשתיות תקשורת ופתרונות תקשורת נוספים, מציעה את שירותיה לחברות רבות ומגוונות, בין המובילות והידועות בארץ. ככזו המאמינה בקשר אישי ושוטף עם לקוחותיה, תוך התחשבות מתמדת בצרכים השוטפים והעתידיים של כל לקוח, מציעה חברתElpc Networks פתרונות מתקדמים במיוחד, כדוגמת תשתיות תקשורת, לצד שירות מקצועי ויעיל.

הקמת חדר תקשורת/שרתים

הקמת חדשי תקשורת וחדרי DC לכל עסק ולכל מטרה תוך כדי ראיה מרחבית על כל האספקטים והאתגרים. כולל בינוי פריסת חומרה, תוכנה ותשתיות.

פריסת תשתיות תקשורת

הקמת ופריסת תשתיות תקשורת אקטיביות ופסיביות לתעשייה, משרדים חדשים,שדרוגי משרידים ומגדלי משרדים. צוות אורגאני ומקצועי שיודע מהי חשיבות התשתיות.

אינטרנט Fiber

החברה אינטגרטור של כלל חברות האינטרנט בארץ ומבצעת ייעול עלויות ופריסה של תשתיות אינטרנט מבוססות סיבים אופטיים עסקיים כדי לקבל אינטרנט סימטרי מהיר

מצלמות אבטחה

פריסת מצלמות אבטחת אנלוגיות וטיגיטליות, עובדים עם מיטה הספקים בארץ ומביאים לכם פתרונות אבטחה ומיגון מותאמים אישית. משרדים , תעשייה ומבנים ציבוריים

ליווי וניהול פרוייקטים

ליווי פרוייקטים למשני תעשייה עם דגש על עמידה בזמנים והצלחת הפרוייקט כך שיעמוד בתקנים המחמירים ובכדי שהפרוייקט יסתיים במהירות ללא תקלות.

תשתיות אלחוטיות

פריסת תשתיות תקשורת אלחוטיות ונקודות גישה אלחוטיות לעבודה מאומצת ורמת משתמשים, למשרדי הייטק ומוסדות. תוך כדי שמירה על אבטחת מידע מירבית.