fbpx

שירותי IT לעסקים

שירותים מנוהלים שעושים את העבודה עבורכם

אנו מאמינים כי תפעול מערך ה-IT במשרד צריך להתבצע ע"י צוות מקצועי ולא לגזול מזמן העבודה של מנהלים או מצוות המשרד. אנו עושים זאת ע"י הבנה עמוקה של צרכי הלקוח, בניית תוכנית עבודה רב שנתית, הטמעת צוותי IT בבית הלקוח וטיפול מונע ע"י מערכות ייעודיות הפועלות 24/7/365. 

החברה מונה צוות אנשי סיסטם ו-IT מקצועים בעלי נסיון עשיר בתחומי ה: IT, סייבר, ייעוץ, המחשוב, הענן, אבטחת מידע והתשתיות – הפועלים באמצעות מטודה מוכחת ונסיון עשיר שנים, אשר מביא משב רוח רענן ומקצועי לעולם ה-IT. נושא זה מגשר על פערי הנגשת המחשוב לכל העסקים מתוך הצורך בבניית בינה איכותית וחזקה של מעטפת פתרונות מחשוב אשר ישמרו על העסק שלכם זמין, שקט ופרודוקטיבי ללא תקלות – לאורך זמן.

שירותי IT מנוהלים מיקור חוץ והשמה Microsoft 365 & Azure מחשוב ענן ניהול אבטחת מידע וסייבר הקמת מערכי מחשוב ותקשורת שרתים וירטואלים בענן NOC / SOC הקמת תשתיות תקשורת  ייעוץ מחשוב ותקתיות

שרותי IT מנוהלים

ניהול פרוייקטי IT

סייבר ואבטחת מידע

מחשוב ענן

מיקור חוץ

נעים להכיר

ELPC Networks ltd הינה חברת IT משפחתית, מקצועית, אנרגטית, בוטיקית וצעירה הפועלת מזה 10 שנים, המונה כ-25 מקצוענים, בניהם: טכנאי רשתות ותקשורת, מהנדסי רשת, ארכיטקטים ומומחי תשתיות IT. מאז ועד היום, מלווה מאות חברות סטארטאפ, חברות הייטק, פיננסים, עסקים וחברות במשק הישראלי להצלחה בתחום ה-IT. החברה מתמחה בהגשמה ומיצוב של פתרון IT מקיף וכולל המתחיל משלב הבנה עמוקה של צרכי הארגון – האפיון והייעוץ, דרך שלב הרכש ובחירת הטכנולוגיות הנכונות, אינטגרציה והטמעה של מערכות מחשוב ותהליכים ועד לשירות מקיף שוטף בבית העסק, בהשמה או מרחוק. החברה מונה 3 מחלקות הפועלות בסינרגיה מופלאה תוך כדי אסקלציה והבנת צרכי הלקוח: מוקד תמיכה ראשונית Help Desk – Tier1, צוות IT Tier2 וצוות אינטגרטורים מומחים PS Tier3 על כל זה מנגנת מערכת SOC פעילה המנתרת ומתריעה על כלל פעילויות לקוחותינו. אנו מנגישים פתרון מחשוב מקיף, 360 מעלות לכל חברה.

עשרות חברות מרגישות בשינוי כבר בתום חודש עבודה !

0
שנות נסיון
0 +
לקוחות פעילים
0 +
מקצוענים בצוות
0 M ₪
פרוייקטים ב-2021

Do what you do the BEST

OUTSOURSE THE REST

מתודה מוכחת בעלת 4 שלבים ממוקדים

סקר אתר, תכנון וסקירת מערכות

התחלנו, צריך להפגש. קפה אצלכם או אצלנו? ( רב הסיכויים אצלכם, כי אנחנו צריכים לראות את המשרד, התשתיות והציוד). נצמיד לכם מנהל לקוח טכני שיגיע לסקירה ויהיה זמין אליכם במהלך השירות. במהלך הפגישה נבין את מבנה החברה, התשתיות והציוד. נלמד, נסקור ונסביר את אופן העבודה, החל מהשרתים ,התקשורת, אחסון, אבטחת מידע ועד המחשבים האישיים וציוד הקצה. נחבר את כלל המערכות שלכם לכדי מערכת ושפה אחת משותפת. בסיום הסקירה הראשונית תקבלו דוח המתאר את מצב המערכות שלכם.

גיבוש אסטרטגיה

אסטרטגיה, פיתוח דפוסי עבודת מחשוב ותקשורת מבוססת על מתוגולוגיה שאנו נבנה עבורכם. יש לנו ניסיון רב בכדי לעזור ללקוחותינו בתהליכי שינוי מערכות מחשוב ותקשורת. נקח את דוח המחשוב שהוצאנו בשלב 1 וביחד אתכם נבנה תוכנית עבודה  ואסטרטגיה, כזו שמצד אחד תייעל את עבודה וזרימת המחשוב בחברה, מצד שני תקל על המשתמשים ומצד מערכות הIT תדע לדבר ולייצר מכלול אחיד. האסטרטגיה תכלול בני דרך להמשך פעילות המחשוב והתרחבות החברה.

ניהול IT שוטף

או – הגענו לחלק המעניין באמת. אנו מנגישים מערכות ניטור ובקרה שעובדות עם ולמען הלקוח 24/7. מערכות אילו מספקות מידע און-ליין בו במקום בשוטף בכדי למנוע תקלות ולתת מענה זמין ומיידי וכמובן במידה ומשהו קורה. אנו מבצעים ניטור, גיבוי וייעול מתמיד של הציוד, התשתיות, שרתי ענן ותוכנות המחשוב על מנת למנוע תקלות אשר עולות זמן, כסף ומשאבים אנושיים רבים. המערכות המתקדמות שלנו דואגות לניהול שוטף ואקטיבי של מערכת המחשוב  והתקשורת שלכם. אתם תקבלו דוחות חודשיים המעידים על העבודה הנעשית מאחורי הקלעים, את מצב התקינות נכסי המחשוב ואף תקבלו מאיתנו שיחות טלפון יזומות לביצוע תחזוקה במידה הצורך. מנהלי הלקוח שלכם ישוחחו אתכם לעיטים בכדי לבצע אופטימיזציה ותיאום ציפיות.

בקרה, אופטימיזציה ואסקלציה

אנו מקפידים מידי חודש, פנים ארגוני ואחת לרבעון ( לפחות ) לבקר את לקוחות החברה בבית הלקוח לצרכי בקרה. מערכות המחשוב משתנות בקצב מסחרר, לכן לפעמים מה שהיה נכון עכשיו יהיה כבר שונה בעוד חודש. באמצעות צוות אינטגרטורים מנוסה ומערכות IT מתקדמות, אנו יודעים ללמוד את המערכות לבדוק האם פעלנו נכון, לשפר ולייעל את מערכות הלקוח ואת המערכות שלנו כדי להיות בפעילות השבחה תמידית. מערכות החברה שלכם יהיהו מעודכנות תמיד לגרסאות האחרונות, יקבלו את עדכוני האבטחה והסייבר המומלצים והמערכות ינוהלו באופן שוטף ואופטימלי. כמובן שדוחות תקופתיים אודות מכלול החברה ישלחו לכם באופן אוטומטי לחלוטין.

שותפים עסקיים

Cynet ELPC Networks Ltd
תמיכת IT לעסקי

מגוון שירותי מחשוב  ענן תקשורת אבטחת מידע שרותי מומחה אינטגרציה ניהול פרוייקטים לעסק שלך

מי אנחנו

ELPC Networks Ltd, הינה חברה המתמחה במתן שרותי מחשוב, ייעוץ והקמת תשתיות IT, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן, מיקור חוץ של מומחים, הקמת מערכי מחשוב ותקשורת, מתן שירותי מחשוב למגזר העסקי והמוסדי, הקמה וניהול תשתיות תקשורת.  מקצועיות, עמידה ביעדים, זמינות, אנושיות. כל אילו ועוד מלווים אותנו ביום יום בעבודה השוטפת מול לקוחות, מנהלי פרוייקטים, קבלנים, בעלי חברות ועוד. החברה הוקמה בשנת 2013, במטרה לשנות את תפיסת השירות ולחתור להיות מובילה בשוק ה-IT בישראל.

שרותי מחשוב לעסקים

שרותי ענן לעסקים

אבטחת מידע

כל הזכויות שמורות ל- ELPC Networks Ltd © | אל.פי.סי פתרונות מחשוב בע"מ

כל הזכויות שמורות לחברת אל.פי.סי פתרונות מחשוב בע"מ ©

כנס עסקים קטנים מודיעין והאיזור

צרו קשר להתאמת פתרון ושירות IT מקיף