שירותי ענן מבוססי Azure

behind the scenes at beyond

We Are Beyond

פתיחתו של כלי ניהול Microsoft azure מאפשר למנהלי מערכות המידע לנהל את הגישה של כלל העובדים בארגון. באמצעות כלי הניהול ניתן לגשת לאפליקציות הנמצאות מחוץ לארגון תוך שימוש באותו שם משתמש וסיסמא על מנת להתחבר למערכת או לשירות דואר אלקטרוני.

אפשרות ניהול חווית הכניסה על ידי צוות מערכות המידע

מדובר בפלטפורמה מבוססת ענן אשר מאפשרת לצוות מערכות המידע לנהל את חווית הכניסה וכך למנוע גישה של מוצרים או שירותים שונים עבור אנשים אשר עזבו את הארגון או עברו לכהן בתפקיד אחר בחברה.  יתרה מכך, הכלי יאפשר לצוותי מערכות המידע לנהל את אפשרויות הגישה של לקוחות ושותפים חיצוניים של החברה אשר זקוקים לגישה למערכת כך שתהיה להם האפשרות לדעת בכל רגע נתון מי חשוף למידע מסוים ואפשרות לשנות את המצב אם יש בכך צורך.

התקדם היום לענן של מייקרוסופט ותוכל להינות מ- 200$ התנסות ללא התחייבות !

 

ממשק הניהול הופך נוח יותר

אותו מהלך מסמן את החיבור עם שירותי הענן ומעבר למוצרים נגישים יותר עבור הארגונים. כלי הניהול מאפשר לארגונים רבים לקבל החלטות בזמן אמת על ידי ניתוח נתונים. באמצעות קבלת התובנות ניתן לבצע את הפעולות המתאימות אשר ישפרו את האינטרקציה עם הלקוחות תוך הגדלת ההכנסות.

אחת הבעיות הגדולות בקרב ארגונים היא בעיית הניהול. ארגונים רבים מגלים קושי בניהול המשימות ולכן הם מגייסים חברה מומחית בתחום אשר לה יש את הכלים המתאימים לניהול משימות שוטפות.

במידה והנכם זקוקים לכלי ניהול אפקטיבי אשר ישפר את ההישגים שלכם בארגון, הרי ברשותנו הכלי האפקטיבי ביותר באמצעותו צוות המומחים שלנו יסייע לכם להשליט סדר בארגון שלכם. אנו מציעים לכם שירותים מתקדמים אשר ישדרגו את הארגון שלכם. בחירה בכלי ניהול זה מהווה בחירה חכמה במיוחד ובמידה ואינכם בקיאים בנושא, הרי השאירו את העבודה לצוות המומחים שלנו. Elpc networks הינה חברה מקצועית אשר בה מועסקים צוות מומחים בתחום אשר יעשו שימוש בכלי הניהול ויחסכו לכם דאגות רבות ככל הניתן. צוות המומחים בחברתנו הינו בעל ניסיון רב ויש ביכולתו להתקין את כלי הניהול בצורה הטובה ביותר בהתאם להגדרות המחשב תוך מחשבה על הסיוע לארגונים רבים.