פריוריטי Priority

Priority Software היא חלוצה בינלאומית בתחום פתרונות ה-ERP, המציעה חבילת ERP מלאה, אינטגרטיבית וקלה ליישום ולתחזוקה. החזון של Priority הוא להעצים עסקים בכל גודל עם פתרון ניהול מקיף, גמיש ופשוט להגברת הרווחיות והיעילות. כיום, יותר מ-8,700 חברות ב-40 מדינות מסתמכות על הפתרונות של Priority Software לניהול יומיומי של הארגון. כחלק מהמשימה שהציבה לעצמה, להפוך את ה-ERP לקל יותר ולספק חלופה נגישה לפתרונות מורכבים ויקרים, Priority Software מקפידה על חדשנות טכנולוגית הדוגלת בפתיחות המערכת, תמיכה מלאה במכשירים ניידים ועבודה בענן. Priority Software הינה תוכנת ה-ERP המובילה המציעה פתרון אחד שלם לכל צרכי הארגון באמצעות מודולים פונקציונאליים. חברת ELPC Networks Ltd, בשיתוף פעולה עם חברת Edea מספקים לכם הטמעת מערכת מותאמת אישית העונה על דרישות הלקוח.

מערכת ERP כפתרון עסקי מקיף

פריוריטי – מערכת ERP המתקדמת והמקיפה אשר המספקת פתרונות המותאמים אישית וניתנים לפיתוח מותאם לארגונים בכל גודל ובכל תעשייה

הרעיון הוא לספק ללקוחותינו פתרון מקיף ומלא המותאם לאופי העסק ומשתמשיו תוך מתן הרגשה שהמערכת נכתבה ופותחה עבורו ועבור צרכיו העסקיים. התוכנה מותאמת לעבודה בשוק ה SME – עסקים קטנים, בינוניים וגדולים.

Priority ZOOM

מערכת לניהול עסק מבוססת ענן עבור SMBS

Priority Pro

מערכת ERP מלאה לארגונים בינוניים / גדולים

Priority Enterprise

הפתרון המלא לארגונים בינלאומיים גדולים

חלק מהמודולים השונים

כספים

קשרי לקוחות

BI

שירות לקוחות

משאבי אנוש

ניהול פרוייקטים

ניהול מחסן - WMS

ניהול אספקה

שב"א

הפצה

MRB

EDI לרשתות שיווק